Příspěvky se štítkem Avia

Dětský den pro mateřskou školku 2015

Již tradičně pořádáme společně s Autoklubem Dobronín dětský den pro předškoláky z Mateřské školy. (více…)

PyroCar 2014

Konec prázdnin patřil v Přibyslavi největšímu setkání požárních automobilů, jejich řidičů, strojníků a osádek. K vidění bylo nepřeberné množství hasičské techniky, prezentací firem a doprovodných akcí jako např. ukázka práce integrovaného záchranného systému. (více…)

Technická pomoc – odstranění nebezbečných stavů 3.8. 2014

Jednotka vyjela do ulice Okružní, kde došlo k zatopení části komunikace. (více…)

Dětský den pro předškoláky

Náš sbor společně s Autoklubem Dobronín, ve spolupráci s Policií ČR a Vojenskou policií, pořádali 8. června dětský den pro mateřskou školku. Podívejte se na fotky. (více…)

Avie po opravě…

17. listopad 2011 – Dodělávky po opravě hasičského vozidla Avia firmou PAS Zábřeh na Moravě a.s. Dále pak foto výsledné práce z 20. listopadu a dokumentace laku z 27. listopadu – 14 dní po převzetí. (více…)

Foto: Vyzvednutí Avie po GO

13. listopad 2011 – Vyzvednutí Avie po generální opravě v Zábřehu na Moravě.   Foto: Odjezd Avie na GO Avie po opravě… (více…)

Foto: Odjezd Avie na GO

19. září 2011 – Odjezd naší Avie na generální opravu.   Foto: Vyzvednutí Avie po GO Avie po opravě… (více…)