Příspěvky se štítkem Nová Říše

Kalendář soutěží Okresní ligy mladých hasičů pro rok 2014

Termíny soutěží pro mladé hasiče. (více…)

Jihlavská liga MH – Nová Říše 2012

Fotky, videa a výsledky z ligové soutěže v Nové Říši kam přišel i Michael Jackson! (více…)

Listování kronikou mladých hasičů – rok 2011

Přepis kroniky našich mladých hasičů – mladších žáků. Rok 2011. (více…)

Listování kronikou mladých hasičů – rok 2010

Přepis kroniky našich mladých hasičů – mladších žáků. (více…)

Dětský karneval v Nové Říši

Okresní odborná rada mládeže SH ČMS a Sbor dobrovolných hasičů Nová Říše pořádali pro všechny kolektivy mladých hasičů okresu Jihlava dětský kaneval, který se uskutečnil 12. března 2011 v kulturním domě v Nové Říši. Celou akci uváděl Milan Řezníček z rádia Vysočina, který si pro děti připravil pestrý program. (více…)

Závod požárnické všestrannosti, Nová Říše 2010

3. říjen 2010 – Závodu jsme se zúčastnili s jediným družstvem a naším cílem bylo dokončit soutěž jako tým. A to se nám podařilo. Všichni naši závodníci doběhli společně a ti co měli více sil, pomáhali těm vyčerpaným. V prováděných disciplínách máme pro příští závody co dohánět a zlepšovat. A určitě budeme. Členové družstva: velitel Michal Bárta, Michaela Navrátilová, Petr Mitkov, Vojtěch Pytlík,… (více…)