Mladí hasiči

Putovní pohár starosty obce Dobronín zůstává po letech doma

Již druhá v pořadí soutěž v této sezoně se konala na domácí půdě v Dobroníně Letos, 25. května, to byl již 16. ročník O pohár starosty obce. (více…)

Mladší družstvo si ve Velkém Beranově doběhlo pro 3. místo

V prvním zářijovém víkendu jsme se mj. zúčastnili i soutěže ve Velkém Beranově, soutěže, která je také zařazená do Okresní ligy mladých hasičů okresu Jihlava. (více…)

Po prázdninách pokračujeme v lize MH ve Vysokých Studnicích

První soutěž po prázdninové pauze se konala hned v sobotu 7. září ve Vysokých Studnicích, kde nás jako obvykle přivítalo nevlídné počasí. Děti požární útoky naštěstí nezapomněly a vcelku se jim i dařilo. (více…)

Historický úspěch mladých hasičů ve hře Plamen

DOKÁZALI TO! Starší družstvo mladých hasičů SDH Dobronín vyhrálo okresní kolo hry Plamen a postupují tak na kraj! (více…)

Okresní liga mladých hasičů v Polné přinesla další cenné body

Druhá letošní soutěž zařazené do Okresní ligy mladých hasičů se konala v neděli 2. června v Polné. (více…)

Mladí hasiči si z Příseky dovezli stříbro i „brambory“

V neděli 26. května se mladí hasiči zúčastnili první letošní soutěže Okresní ligy v Přísece odkud si dovezli stříbro i brambory. (více…)

Děkujeme za podporu Českého dne proti rakovině

Ve středu 15. května se poprvé v Dobroníně zapojili dobrovolní hasiči do tradiční veřejné sbírky Ligy proti rakovině Praha. Mladí hasiči nabízeli žluté kvítky měsíčku lékařského a rozdávali letáky. (více…)

Tréninky požárního útoku s překážkami CTIF

S koncem února se vylepšilo počasí, a tak jsme konečně mohli začít s mladými hasiči trénovat venku na hřišti. (více…)

O pohár starosty obce Dobronín 2018

V sobotu 5. května 2018 se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnila soutěž v požárním sportu „O pohár starosty obce Dobronín“. Do soutěžního klání se zapojili muži, ženy i děti. Úderem desáté hodiny dopolední se soutěžní družstva seřadila na slavnostním nástupu, kde je přivítal starosta obce Dobronín pan Ivan Sehnal. (více…)

Foto: První letošní venkovní trénink mladých hasičů

Ve čtvrtek 5. dubna bylo konečně počasí na venkovní trénink a tak si naši mladí hasiči mohly po dlouhé době pořádně zaběhat, vyzkoušet požární útok a všechny překážky, na které při soutěžích narazí. (více…)

Podzimní grilování s mladými hasiči

V sychravých a ošklivých dnech není opravdu co dělat… snad jen pořádně si nacpat bříška. Přišla tedy řada na opékání špekáčků. (více…)

David Pik navštívil mladé hasiče

Ve čtvrtek za námi přijel David Pik. Děti se tak nejenom dozvěděly, jak se točí reportáže, ale i spoustu zajímavostí z Davidova soukromí. (více…)

Okresní liga mladých hasičů Jihlava-Bedřichov 2016

V sobotu 10. září 2016 jsme si vyjeli do Jihlavy na Masarykovo náměstí, kde se konala jedna z posledních letošních soutěží Okresní ligy mladých hasičů.  (více…)

Nová směrnice hry Plamen

Od 1. září 2016 platí nová směrnice hry Plamen vydaná Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. (více…)

Okresní liga MH Polná 2016

Okresní liga mladých hasičů v Polné konaná 5. června 2016. (více…)

• Schůze výboru
      Čt 7. Listopad 2019, 18:00
    • Závody s RC modely
      So 9. Listopad 2019,
    • VVH SDH Dobronín
      So 30. Listopad 2019, 18:00
      Pá 3. Leden 2020, 19:30
    • Jubilejní 20. hasičský bál okrsku Polná
      So 8. Únor 2020, 20:00
      Tradiční ples našeho okrskového sdružení hasičů, začátek ve 20 hod v KD Brzkov.