Mladí hasiči

Opustil nás Lukáš Caha

Přátelé a kamarádi, opustil nás 6. prosince 2021 náš kamarád a vedoucí mladých hasičů pan LUKÁŠ CAHA . Byl nám velkou oporou, kamarádem a pro některé i nebližším přítelem. NEZAPOMENEME! Rozloučení proběhlo v pátek dne 10. prosince 2021 v 10:00 hodin v obřadní síni krematoria města Jihlava.     (více…)

Mistrovství České republiky hry Plamen 2021 v Jihlavě

Mistrovství České republiky hry Plamen 2021 v Jihlavě, které probíhalo 26.-27. června 2021. (více…)

Okresní kolo Hry Plamen 2020/2021 – Dobojováno

První trénink mladých hasičů se po dlouhé době uskutečnil 20. května 2021. Měli před sebou velký úkol – ­oživit si disciplíny požární útok, štafetu 4×60m a štafetu dvojic. (více…)

Český den proti rakovině 2020 v Dobroníně

Český den proti rakovině je tradiční veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha. Sbírka proběhne v náhradním podzimním termínu od středy 30. září 2020. Přesunula se tak vlivem situace z obvyklé poloviny května na podzim. I v této chvíli se ale sbírka potýká s nedostatkem dobrovolníků, a tak se bude mimořádně konat až do konce týdne – 4. října. (více…)

Putovní pohár starosty obce Dobronín zůstává po letech doma

Již druhá v pořadí soutěž v této sezoně se konala na domácí půdě v Dobroníně Letos, 25. května, to byl již 16. ročník O pohár starosty obce. (více…)

Mladší družstvo si ve Velkém Beranově doběhlo pro 3. místo

V prvním zářijovém víkendu jsme se mj. zúčastnili i soutěže ve Velkém Beranově, soutěže, která je také zařazená do Okresní ligy mladých hasičů okresu Jihlava. (více…)

Po prázdninách pokračujeme v lize MH ve Vysokých Studnicích

První soutěž po prázdninové pauze se konala hned v sobotu 7. září ve Vysokých Studnicích, kde nás jako obvykle přivítalo nevlídné počasí. Děti požární útoky naštěstí nezapomněly a vcelku se jim i dařilo. (více…)

Historický úspěch mladých hasičů ve hře Plamen

DOKÁZALI TO! Starší družstvo mladých hasičů SDH Dobronín vyhrálo okresní kolo hry Plamen a postupují tak na kraj! (více…)

Okresní liga mladých hasičů v Polné přinesla další cenné body

Druhá letošní soutěž zařazené do Okresní ligy mladých hasičů se konala v neděli 2. června v Polné. (více…)

Mladí hasiči si z Příseky dovezli stříbro i „brambory“

V neděli 26. května se mladí hasiči zúčastnili první letošní soutěže Okresní ligy v Přísece odkud si dovezli stříbro i brambory. (více…)

Děkujeme za podporu Českého dne proti rakovině

Ve středu 15. května se poprvé v Dobroníně zapojili dobrovolní hasiči do tradiční veřejné sbírky Ligy proti rakovině Praha. Mladí hasiči nabízeli žluté kvítky měsíčku lékařského a rozdávali letáky. (více…)

Tréninky požárního útoku s překážkami CTIF

S koncem února se vylepšilo počasí, a tak jsme konečně mohli začít s mladými hasiči trénovat venku na hřišti. (více…)

O pohár starosty obce Dobronín 2018

V sobotu 5. května 2018 se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnila soutěž v požárním sportu „O pohár starosty obce Dobronín“. Do soutěžního klání se zapojili muži, ženy i děti. Úderem desáté hodiny dopolední se soutěžní družstva seřadila na slavnostním nástupu, kde je přivítal starosta obce Dobronín pan Ivan Sehnal. (více…)

Foto: První letošní venkovní trénink mladých hasičů

Ve čtvrtek 5. dubna bylo konečně počasí na venkovní trénink a tak si naši mladí hasiči mohly po dlouhé době pořádně zaběhat, vyzkoušet požární útok a všechny překážky, na které při soutěžích narazí. (více…)

Podzimní grilování s mladými hasiči

V sychravých a ošklivých dnech není opravdu co dělat… snad jen pořádně si nacpat bříška. Přišla tedy řada na opékání špekáčků. (více…)