Zásahy 2010

Požár garáže 22. května 2010

Dne 22. května 2010 ve 12.55 hod. vyjela naše jednotka sboru dobrovolných hasičů společně s jednotkou profesionálních hasičů z Polné a jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Polné a Štoků k ohlášenému požáru garáže v řadovém rodinném domě na ulici Jižní v Dobroníně. (více…)

Požár bytu v ulici Šeříková

29. prosince 2010 pár minut před sedmnáctou hodinou odpoledne přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru v domě na ulici Šeříková v Dobroníně. K požáru vyjely čtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů. (více…)

Požár střechy Neutralizace ve sklárnách

V sobotu 21. srpna 2010 v 09:57 hod. přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru v objektu bývalých skláren v Dobroníně na Jihlavsku. Na místo události vyjelo postupně jedenáct jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů. (více…)

Zima zaměstnala zásahovou jednotku

Letošní dlouhá a tuhá zima zaměstnala i jednotku sboru dobrovolných hasičů naší obce. V prvních dvou měsících letošního roku zasahovali hasiči v souvislosti se sněhem u devíti událostí. Jednalo se o odstraňování nebezpečné námrazy a sněhu  z budov veřejného zájmu a všude tam, kde hrozilo nebezpečí z prodlení – tj. byla naplněna zákonná podmínka, že byl či mohl by být ohrožen lidský život, zdraví či majetek. Na odklízení… (více…)

Sníh na domě v ulici Na Praze

24. února 2010 byli hasiči povoláni k odstranění převisů na bytovém domě na ulici Na Praze. Průzkumem však zjistili, že vlastními prostředky nejsou schopni tento zásah zvládnout. Led v okapu zabránil v odtékaní vody a došlo k následnému protečení do sítě elektrické energie. Cestou KOPIS HZS kV byla na místo události povolána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Polná s plošinou. (více…)

Sněhový převis na budově Mateřské školy

Sněhový převis na budově Mateřské školy si vyžádal zásah hasičů dne 15. února 2010 v odpoledních hodinách. (více…)

Lampioňák 2011Vybráno z celkem 17259 fotografií.

• VH okrsku Polná
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha.