Příspěvky se štítkem Příseka

Mladí hasiči si z Příseky dovezli stříbro i „brambory“

V neděli 26. května se mladí hasiči zúčastnili první letošní soutěže Okresní ligy v Přísece odkud si dovezli stříbro i brambory. (více…)

V Přísece dobronínské děti obstály v tvrdé konkurenci

V neděli 31. května vyrazily děti na soutěž okresní ligy v požárním sportu do Příseky. Sestavily jedno družstvo mladších a jedno družstvo starších. (více…)

Kalendář soutěží Okresní ligy mladých hasičů pro rok 2014

Termíny soutěží pro mladé hasiče. (více…)

Video z noční soutěže O pohár starosty města Polná 2013

Video z celé noční soutěže v Polné, která se konala 3. srpna 2013 na Husově náměstí. (více…)

Jihlavská liga MH – Příseka 2012

Výsledky, fotky a videa z ligové soutěže v Přísece. (více…)

Listování kronikou mladých hasičů – rok 2011

Přepis kroniky našich mladých hasičů – mladších žáků. Rok 2011. (více…)

Listování kronikou mladých hasičů – rok 2010

Přepis kroniky našich mladých hasičů – mladších žáků. (více…)

Okresní liga MH – Telč 2011

Jedna z nejhezčích soutěží v sezóně se nám povedla krásným časem a všichni jsme spokojeni. Po našich útocích je i čas na zchlazení v kašně. Jen málo komu se podaří vykoupat se v Telči na náměstí, ale nám se to podařilo. (více…)

Okresní liga MH – Příseka 2011

Učesat, naparádit a můžeme podávat špičkové výkony. Ne vždy stačí pořádný trénink, i účes od maminek povzbudí. A na výsledném čase je to hned znát. (více…)

Okresní liga MH 2010 – Příseka

30. května 2010 – Poprvé na velké soutěži a ani ta dětem nepřipadá jinačí. Je to pro nás nová a dobrá zkušenost. Musíme se snažit posbírat spoustu zkušeností, jak děti tak i vedoucí, abychom se v novém ročníku hry Plamen umístili co nejlépe. (více…)