Příspěvky se štítkem první pomoc

Příručka první pomoci

Interaktivní multimediální vzdělávací program „Příručka první pomoci 2011“ vznikl ve spolupráci partnerů sdružených pod Asociací Záchranný kruh, za finanční podpory MZ ČR, Nadace Adra a společnosti SLOT Group. Náklady na jeho vytvoření se vyšplhaly na 400 000 Kč. (více…)

Brožurka „Vaše cesty k bezpečí, aneb chytré blondýnky radí…“

Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje vydal brožurku s užitečnými radami, jak čelit nepříjemným nebo i nebezpečným událostem, které Vás v běžném životě mohou potkat. Stáhnout   Obsah brožurky vychází z našeho informačního projektu „Vaše cesty k bezpečí“ a obsahuje všechna témata, která jsme v rámci tohoto projektu doposud vydali. Je rozdělena do 3 kapitol – ochrana obyvatelstva, požární prevence a bezpečnost občana a obsahuje… (více…)

Kapesní průvodce pro mimořádné situace

Příručka, která obsahuje návody jak řešit různé mimořádné situace - tísňová čísla, požár, povodeň, únik těkavých látek, radiační havárii, havárii na dálnici, improvizovanou ochranu, evakuaci, desatero do hor a k vodě, PRVNÍ POMOC. (více…)

Pá 3. Leden 2020, 19:30
    • Jubilejní 20. hasičský bál okrsku Polná
      So 8. Únor 2020, 20:00
      Tradiční ples našeho okrskového sdružení hasičů, začátek ve 20 hod v KD Brzkov.
      St 13. Květen 2020,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha. V naší obci organizovaná Sborem dobrovolných hasičů.