Příspěvky se štítkem Telč

Kalendář soutěží Okresní ligy mladých hasičů pro rok 2014

Termíny soutěží pro mladé hasiče. (více…)

Jihlavská liga MH – Telč 2012

Foto a video ze soutěže Jihlavské ligy mladých hasičů, která se konala 1. září 2012 na náměstí v Telči. Děti si také prohlédly zámek a výstavu kostýmů z pohádky Z pekla štěstí. (více…)

Listování kronikou mladých hasičů – rok 2011

Přepis kroniky našich mladých hasičů – mladších žáků. Rok 2011. (více…)

Listování kronikou mladých hasičů – rok 2010

Přepis kroniky našich mladých hasičů – mladších žáků. (více…)

Okresní liga MH – Telč 2011

Jedna z nejhezčích soutěží v sezóně se nám povedla krásným časem a všichni jsme spokojeni. Po našich útocích je i čas na zchlazení v kašně. Jen málo komu se podaří vykoupat se v Telči na náměstí, ale nám se to podařilo. (více…)

Okresní liga MH 2010 – Telč

V Telči se nám strašně líbilo soutěžit na dvě základny. I přes velký počet týmů to rychle odsýpalo a mohli jsme si k tomu prohlédnout zámek i muzeum hraček. Z důvodu nepřítomnosti vedoucího zvládla přípravu materiálu na základně i jedna z maminek – Jana Pytlíková. To svědčí o tom, že se i rodiče dokáží zapojit. (více…)