Příspěvky se štítkem Český den proti rakovině

Český den proti rakovině 2020 v Dobroníně

Český den proti rakovině je tradiční veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha. Sbírka proběhne v náhradním podzimním termínu od středy 30. září 2020. Přesunula se tak vlivem situace z obvyklé poloviny května na podzim. I v této chvíli se ale sbírka potýká s nedostatkem dobrovolníků, a tak se bude mimořádně konat až do konce týdne – 4. října. (více…)

Děkujeme za podporu Českého dne proti rakovině

Ve středu 15. května se poprvé v Dobroníně zapojili dobrovolní hasiči do tradiční veřejné sbírky Ligy proti rakovině Praha. Mladí hasiči nabízeli žluté kvítky měsíčku lékařského a rozdávali letáky. (více…)

Český den proti rakovině v Dobroníně

Ve středu 15. května proběhne 23. ročník sbírky Českého dne proti rakovině. Poprvé v obci Dobronín budou členové kroužku mladých hasičů SDH Dobronín procházet obcí, budou zvonit u Vás doma a nabízet kvítky měsíčku lékařského. (více…)

• VH SDH Dobronín
      So 28. listopadu 2020, 18:00
    • VH okrsku Polná v Nových Dvorech
      Pá 8. ledna 2021, 19:30
    • 21. hasičský bál okrsku Polná
      So 6. března 2021, 20:00
      Tradiční ples našeho okrskového sdružení hasičů, začátek ve 20 hod v KD Brzkov.