Ostatní

Pozvánka na slavnostní otevření nové hasičské zbrojnice

Obec Dobronín, JSDH obce Dobronín a SDH Dobronín zvou širokou veřejnost na Slavnostní otevření nové hasičské zbrojnice v Dobroníně. (více…)

Pozvánka na Závody RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín Vás srdečně zvou na 2. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Podzimní sběr kovového odpadu 2017

Každoročně na podzim organizuje náš sbor sběr kovového odpadu. (více…)

Druhý ročník Apaluchy

V sobotu 1. července pořádal Sbor dobrovolných hasičů Dobronín společně s Klubem dobronínských žen již druhý ročník odpoledne pro chlapy a děti „Apalucha“. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2017

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července. (více…)

Foto: Pálení čarodějnic 2016

Pálení čarodějnic, které proběhlo na hřišti u Návesního rybníka s ukázkou zásahu Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2017

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen a ZO KSČM Dobronín vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic. (více…)

Hasičský bál okrsku Polná 2017

17. ročník tradičního hasičského bálu okrsku Polná se konal 11. února 2017 v Kulturním domě Brzkov. (více…)

Pozvánka na Hasičský bál okrsku

Sbory dobrovolných hasičů okrsku Polná zvou na 17. hasičský bál v Brzkově. (více…)

Hasičský bál okrsku Polná 2016

16. ročník tradičního hasičského bálu okrsku Polná se konal 20. února 2016 v Kulturním domě Brzkov. (více…)

Podzimní sběr kovového odpadu 2016

Každoročně na podzim organizuje náš sbor sběr kovového odpadu. (více…)

Apalucha přilákala nejenom tatínky s dětmi

V neděli 3. července se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnil první ročník akce s názvem Apalucha aneb Odpoledne pro chlapy a děti. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 3. července. (více…)

Dobronínské hasičky se zúčastnily hasičského víceboje v Jihlavě

V sobotu 23. dubna zamířil tříčlenný ženský tým do Jihlavy, kde se konal 8. ročník soutěže v hasičském víceboji. Proč se divácky velmi atraktivní, leč fyzicky velmi náročné soutěže účastní a jak soutěž vypadá, jsme se zeptali paní Lucie Pípové. (více…)

Hasičský víceboj Jihlava 2016

Nastalo jaro a s ním přišla i soutěž TFA. Ta se konala na jihlavském náměstí 23. dubna 2016. (více…)

Technická pomoc - monitoring 26.3.2014Vybráno z celkem 17001 fotografií.

• Slavnostní otevření nové hasičské zbrojnice
      So 25. Listopad 2017, 14:00
    • VVH SDH Dobronín