Ostatní

Děkujeme za podporu Českého dne proti rakovině

Ve středu 15. května se poprvé v Dobroníně zapojili dobrovolní hasiči do tradiční veřejné sbírky Ligy proti rakovině Praha. Mladí hasiči nabízeli žluté kvítky měsíčku lékařského a rozdávali letáky. (více…)

Český den proti rakovině v Dobroníně

Ve středu 15. května proběhne 23. ročník sbírky Českého dne proti rakovině. Poprvé v obci Dobronín budou členové kroužku mladých hasičů SDH Dobronín procházet obcí, budou zvonit u Vás doma a nabízet kvítky měsíčku lékařského. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2019

Pozvánka na 19. hasičský bál okrsku Polná

Sbory dobrovolných hasičů okrsku Polná zvou na tradiční již 19. hasičský bál v Brzkově. (více…)

Pozvánka na 3. ročník Závodů RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín ve spolupráci s obcí Dobronín Vás srdečně zvou na 3. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Podzimní sběr kovového odpadu 2018

Každoročně na podzim organizuje náš sbor sběr kovového odpadu. (více…)

HASIČI PRO OBEC – Volby do zastupitelstva obce 2018

Sdružení nezávislých kandidátů - HASIČI PRO OBEC se v předešlém volebním období podílelo na přípravě a realizaci potřebných projektů v obci. I v nadcházejícím volebním období bychom se chtěli podílet na realizaci nových projektů, které naši občané potřebují a hlavně využijí. (více…)

Apalucha aneb odpoledne pro chlapy a děti 2018

V neděli 1. července již potřetí pomyslně odstartovala dětem prázdniny akce s názvem Apalucha anebo odpoledne pro chlapy a děti. Na sportovišti u Návesního rybníka se do soutěžního klání zapojily na tři desítky dětí v doprovodu rodičů či prarodičů. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2018

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen, z.s., ve spolupráci s obcí Dobronín srdečně zvou na akci Apalucha aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července 2018. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2018

SDH Dobronín, JSDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen a ZO KSČM Dobronín Vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic. (více…)

Pozvánka na Hasičský bál okrsku Polná

Sbory dobrovolných hasičů okrsku Polná zvou na tradiční již 18. hasičský bál v Brzkově. (více…)

Pozvánka na slavnostní otevření nové hasičské zbrojnice

Obec Dobronín, JSDH obce Dobronín a SDH Dobronín zvou širokou veřejnost na Slavnostní otevření nové hasičské zbrojnice v Dobroníně. (více…)

Pozvánka na Závody RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín Vás srdečně zvou na 2. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Podzimní sběr kovového odpadu 2017

Každoročně na podzim organizuje náš sbor sběr kovového odpadu. (více…)

Druhý ročník Apaluchy

V sobotu 1. července pořádal Sbor dobrovolných hasičů Dobronín společně s Klubem dobronínských žen již druhý ročník odpoledne pro chlapy a děti „Apalucha“. (více…)

• Okresní liga MH, Boršov
      So 21. Září 2019, 10:00