Příspěvky se štítkem Hra Plamen

Nová směrnice hry Plamen

Od 1. září 2016 platí nová směrnice hry Plamen vydaná Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. (více…)

Jarní soustředění mladých hasičů na Seči 2015

Jednadvacet dětí a osm dospělých vyrazilo ve čtvrtek 7. května odpoledne na jarní soustředění na Seč. (více…)

Finále hry Plamen 2014–2015 v Meziříčku

O víkendu 23.–24. května se konalo na rekreačním zařízení v Meziříčku finálové jarní kolo hry Plamen. (více…)

Soustředění mladých hasičů na Seči 2014

Jarní soustředění našich mladých hasičů se konalo u sečské přehrady v r.z. Bohemia první víkend v květnu 2014. (více…)

Kalendář soutěží Okresní ligy mladých hasičů pro rok 2014

Termíny soutěží pro mladé hasiče. (více…)

Děti si prodloužený víkend opravdu užily

Krásné čtyři dny a tři noci strávily děti na chatě Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v lokalitě Skalský Dvůr na Žďársku. (více…)

Závod požárnické všestrannosti v Kamenici

V sobotu 6. října proběhl v Kamenici u Jihlavy Závod požárnické všestrannosti. Naši mladí hasiči běželi ve dvou hlídkách. První hlídka si doběhla pro 1. místo a druhá pro 13. místo. (více…)

Listování kronikou mladých hasičů – rok 2011

Přepis kroniky našich mladých hasičů – mladších žáků. Rok 2011. (více…)

Nábor mladých hasičů

HASIČ. Každý si zajisté pod tímto pojmem představí silného a statečného muže, který nasazuje svůj život pro druhé. Nemusí to však být pravidlem. Hasičem či hasičkou se můžou stát i děti. Naši mladí hasiči se zúčastňují pohárových soutěží v požárním sportu, Okresní ligy mladých… (více…)

Plamen 2011–2012 – Závod požárnické všestrannosti – Vysoké Studnice

8. žíjen 2011 – Závod nezačíná zrovna nejlépe, prší a je docela chladno. Ještě že máme startovní číslo 2. Odložili jsme deštníky a po malém zdržení na startu konečně vyrážíme. S dnešním časem i s počtem trestných bodů jsme spokojeni. Vůbec jsme nečekali, že můžeme skončit pátí.… (více…)

Příprava na Závod požárnické všestrannosti

22. září 2011 – Příprava na závod požárnické všestrannosti je v plném proudu. Letos je vidět, že většina si pamatuje hodně z minulého ročníku, a tak některé disciplíny si stačí jen zopakovat a upřesnit. Přesto nic nepodceňujeme a chceme nový ročník hry Plamen začít co nejlépe. (více…)

Okresní kolo hry Plamen – Jihlava

Tato soutěž je pro nás velice důležitá. Uzavírá náš první ročník hry Plamen a velice nám záleží na tom, jak dopadneme. Pro děti i vedoucí je to první soutěž, na které poprvé soutěžíme ve štafetě 4 × 60 m na oválu a ve štafetě dvojic. (více…)

Příprava dětí na Závod požárnické všestrannosti

Dnešním dnem končíme s přípravou na Závod požárnické všestrannosti. Věnovali jsme se jí poslední měsíc každý trénink. Střelba ze vzduchovky, uzly, šplh po laně, zdravověda a topografie. Snad jsme se všechno naučili co nejlépe a na závodech to zhodnotíme. (více…)

Foto: Závod požárnické všestrannosti – Hra Plamen, Dobronín

4. říjen 2008 – Závod požárnické všestrannosti mladých hasičů se konal v Dobroníně na škvárovém fotbalovém hřišti a okolí. (více…)

Foto: Hra Plamen, Meziříčko 2007

19.–20. května 2007 – Rekreační středisko Meziříčko (více…)

Čerti v hasičárně 2011Vybráno z celkem 17001 fotografií.

• Slavnostní otevření nové hasičské zbrojnice
      So 25. Listopad 2017, 14:00
    • VVH SDH Dobronín