Příspěvky se štítkem Jednotka

Devatenáct dobronínských požárů

Spuštění sirény svolávající dobronínské dobrovolné hasiče a pár minut poté už houkání hasičských aut. Smutný obrázek toho, co se v naší obci děje každý rok a na co už „bohužel“ začínáme být téměř zvyklí. Od roku 2010 do posledního březnového dne roku 2017 hořelo totiž v Dobroníně už devatenáctkrát! Celková majetková škoda vzniklá požáry se vyšplhala na částku 6,4… (více…)

Ukázka zásahu Jednotky SDH při Pálení čarodějnic

V neděli 30. dubna při akci Pálení čarodějnic předvedla Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín ukázku zásahu u hořícího kontejneru. (více…)

Foto: Pálení čarodějnic 2016

Pálení čarodějnic, které proběhlo na hřišti u Návesního rybníka s ukázkou zásahu Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín. (více…)

Požár tújí na hřbitově 21.7.2015

V úterý 21. července v 18.16 hodin byl ohlášen požár tújí na hřbitově. Přijely čtyři jednotky profesionálních i dobrovolných hasičů. (více…)

Technika

Na stránce se pracuje. (více…)

• Jubilejní 20. hasičský bál okrsku Polná
      So 8. února 2020, 20:00
      Tradiční ples našeho okrskového sdružení hasičů, začátek ve 20 hod v KD Brzkov.
      St 13. května 2020,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha. V naší obci organizovaná Sborem dobrovolných hasičů.