Příspěvky se štítkem karneval

Dětský karneval 2013

V sobotu 16. března se v Kulturním domě konal Dětský karneval pořádaný Okresní radou mládeže OSH Jihlava a naším sborem. Děti v kostýmech oblíbených pohádkových či filmových postav čekalo mnoho soutěží o ceny, vyhodnocovaly se i nejlepší masky. Celou akci, kterou si děti a i dospěláci náramně užily, moderoval úžasný Milan Řezníček. (více…)

Pozvánka na Dětský karneval

Okresní odborná rada mládeže SH ČMS Jihlava a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín zve všechny kolektivy mladých hasičů okresu Jihlava i všechny ostatní děti s rodiči na Dětský karneval. (více…)

Listování kronikou mladých hasičů – rok 2011

Přepis kroniky našich mladých hasičů – mladších žáků. Rok 2011. (více…)

Nábor mladých hasičů

HASIČ. Každý si zajisté pod tímto pojmem představí silného a statečného muže, který nasazuje svůj život pro druhé. Nemusí to však být pravidlem. Hasičem či hasičkou se můžou stát i děti. Naši mladí hasiči se zúčastňují pohárových soutěží v požárním sportu, Okresní ligy mladých hasičů a hry Plamen. Hra Plamen je rozdělena do podzimního kola „Závod požárnické všestrannosti“ a do jarního… (více…)

Foto: Dětský karneval v Kamenici

3. březen 2012 (více…)

Dětský karneval v Nové Říši

Okresní odborná rada mládeže SH ČMS a Sbor dobrovolných hasičů Nová Říše pořádali pro všechny kolektivy mladých hasičů okresu Jihlava dětský kaneval, který se uskutečnil 12. března 2011 v kulturním domě v Nové Říši. Celou akci uváděl Milan Řezníček z rádia Vysočina, který si pro děti připravil pestrý program. (více…)

Ježkovo Peklo 2011Vybráno z celkem 17259 fotografií.

• VH okrsku Polná
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha.