Příspěvky se štítkem kontejner

Ukázka zásahu Jednotky SDH při Pálení čarodějnic

V neděli 30. dubna při akci Pálení čarodějnic předvedla Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín ukázku zásahu u hořícího kontejneru. (více…)

Technická pomoc – vyprošťování předmětů 20.4.2014

Starosta obce vyslal jednotku do ulice Ždírecká k vyproštění kontejneru z požární nádrže. Vyproštění provedeno za použití lana. (více…)

Před spalováním zahradního odpadu dejte přednost jeho uložení do kontejnerů

Krásné a slunečné počasí přímo vybízí k úklidu zahrádek. Raději než pálení odpadu ze zahrádky zvolte jednodušší cestu, a to jeho uložení do speciálních kontejnerů, které naše obec každoročně na jaře, ale také na podzim přistavuje. (více…)

• Jubilejní 20. hasičský bál okrsku Polná
      So 8. února 2020, 20:00
      Tradiční ples našeho okrskového sdružení hasičů, začátek ve 20 hod v KD Brzkov.
      St 13. května 2020,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha. V naší obci organizovaná Sborem dobrovolných hasičů.