Příspěvky se štítkem Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Přednáška „Prevence kriminality a požárovosti“ po druhé

Ve středu 15. května se již v pořadí po druhé konala přednáška na téma „Prevence kriminality a požárovosti“. Pod záštitou obce ji pro občany společně připravili profesionální a dobrovolná hasiči a policisté. (více…)

Pozvánka na přednášku „Prevence kriminality a požárovosti“ 2015

Obec Dobronín, SDH Dobronín, HZS Kraje Vysočina a Krajské ředitelství policie kraje Vysočina srdečně zvou na besedu. (více…)

Pozvánka na přednášku „Prevence kriminality a požárovosti“

Obec Dobronín, Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina, Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, JSDH Dobronín srdečně zvou občany obce. (více…)

Nová sněhová pokrývka

platí od úterý 11.12.2018 11.30 do středy 12.12.2018 8.00 pro okresy Havl. Brod, Jihlava, Pelhřimov, Žďár n/S od 500 m n. m.

Náledí

platí od úterý 11.12.2018 19.00 do středy 12.12.2018 9.00 do 600 m n. m.

Kolem tlakové níže nad Polskem proudí na naše území studený a vlhký vzduch od severozápadu.
    Od středních poloh se budou vyskytovat sněhové srážky, které budou intenzivnější na Českomoravské vrchovině a na horách na severozápadě, severu a severovýchodě ČR. Předpokládá se, že v uvedených oblastech napadne do středečního (12. 12.) rána 5 až 15 cm, na horách místy i kolem 20 cm. V nižších a středních polohách se bude od dnešního (úterý 11. 12.) večera do zítřejšího rána místy tvořit náledí a zmrazky. Jejich tvorba se předpokládá i v dalších dnech.
    Doporučení ke zmírnění následků jevů:
    Lokálně se bude vytvářet náledí nebo zmrazky. Vozovky a chodníky budou místy kluzké, řidiči a chodci by měli věnovat zvýšenou pozornost místním podmínkám.
    Při cestování sledovat dopravní zpravodajství a jezdit velmi opatrně.
    Doporučuje se zimní výbava, při cestách do hor i sněhové řetězy, nutné jsou zimní pneumatiky s dostatečnou výškou vzorku.
    Na horách sledovat informace Horské služby (http://www.horskasluzba.cz) a dodržovat jejich pokyny.
    V případě mokrého sněhu dochází i ke škodám na lesním porostu a polomům.

Okresní liga MH 2010 – MarkvarticeVybráno z celkem 17259 fotografií.

• VH okrsku Polná
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha.