Příspěvky se štítkem lampión

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2018

SDH Dobronín, JSDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen a ZO KSČM Dobronín Vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic. (více…)

Foto: Pálení čarodějnic 2016

Pálení čarodějnic, které proběhlo na hřišti u Návesního rybníka s ukázkou zásahu Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2017

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen a ZO KSČM Dobronín vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2016

Pálení čarodějnic 2015

Déšť a chladné počasí provázely letošní poslední dubnový den a nepříjemně ovlivnily tradiční pálení čarodějnic. To již podruhé proběhlo na hřišti za Návesním rybníkem a za jeho pořádáním stáli hasiči, obec, Klub žen a ZO KSČM. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2015

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen, ZO KSČM Dobronín Vás srdečně zvou 30. dubna 2015 na Pálení čarodějnic. (více…)

Pálení čarodějnic 2014

Večer 30. dubna patří tradici pálení čarodějnic a vítání jara. Letos poprvé se tento svátek slavil v Dobroníně na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen, ZO KSČM Dobronín srdečně zvou 30. dubna 2014 na PÁLENÍ ČARODĚJNIC. (více…)

Lampionový průvod 2013

I letos jsme spolu s místní organizací KSČM a podporou obce organizovali Lampionový průvod. (více…)

Pozvánka na Lampionový průvod

Pozvánka na tradiční lampionový průvod zakončen u zapálené vatry ohňostrojem. (více…)

Lampiónový průvod 2012

Foto a video z tradičního Lampiónového průvodu Dobronínem s maskami, pálením vatry a ohňostrojem. (více…)

Pozvánka na lampiónový průvod

Místní organizace KSČM a Sbor dobrovolných hasičů s podporou obce Dobronín zvou děti s maskami a veřejnost na lampiónový průvod obcí zakončený u vatry na škvárovém hřišti TJ Jiskra a ohňostrojem. (více…)

Foto: Lampioňák 2011

Lampionový průvod s maskami zakončený pálením vatry a ohňostrojem. (více…)

Foto: Příprava vatry a Lampiónový průvod 2010

Příprava, zapálení a požární dozor u vatry. Lampiónový průvod s rejem masek a ohňostroj k 65. výročí osvobození. (více…)

Foto: Čarodějnice 2009

1. května jsme připravovali na škvárovém fotbalovém hřišti hranici pro pálení čarodějnic. Nezbytný byl i požární dozor při samotném pálení. (více…)

Apalucha aneb odpoledne pro chlapy a děti 2018Vybráno z celkem 17259 fotografií.

• Setkání hasičů seniorů, Brzkov
      Čt 18. Říjen 2018, 16:00
      Svozový autobus bude stavět v Dobroníně v 15.00 hodin u KD.
    • Soutěž s RC modely
      So 3. Listopad 2018, 15:00