Příspěvky se štítkem pohár

O pohár starosty obce Dobronín 2018

V sobotu 5. května 2018 se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnila soutěž v požárním sportu „O pohár starosty obce Dobronín“. Do soutěžního klání se zapojili muži, ženy i děti. Úderem desáté hodiny dopolední se soutěžní družstva seřadila na slavnostním nástupu, kde je přivítal starosta obce Dobronín pan Ivan Sehnal. (více…)

Pozvánka na 15. ročník soutěž O pohár starosty obce

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 5. května 2018 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Dobronínské hasičky se zúčastnily hasičského víceboje v Jihlavě

V sobotu 23. dubna zamířil tříčlenný ženský tým do Jihlavy, kde se konal 8. ročník soutěže v hasičském víceboji. Proč se divácky velmi atraktivní, leč fyzicky velmi náročné soutěže účastní a jak soutěž vypadá, jsme se zeptali paní Lucie Pípové. (více…)

Putovní pohár starosty obce Dobronín vybojovalo družstvo z Hrbova

V sobotu 28. května se konala na sportovišti u Návesního rybníka již tradiční soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“. Soutěžní družstva poměřila své síly ve štafetách a v požárních útocích. (více…)

Pozvánka na soutěž O pohár starosty obce Dobronín 2016

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 28. května 2016 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Hasičský víceboj Jihlava 2016

Nastalo jaro a s ním přišla i soutěž TFA. Ta se konala na jihlavském náměstí 23. dubna 2016. (více…)

Výsledky soutěží

Výsledky soutěží a umístění družstev SDH Dobronín za roky 2016–2020. Kompletní výsledky ke stažení. (více…)

Pohár starosty obce Ždírec 2015

Naši velmi oblíbenou soutěž ve Ždírci jsme absolvovali v malém počtu, i tak jsme si jí ale užili. (více…)

Jihlavská okresní liga mladých hasičů 2015

Jedenadvacet týmů mladých hasičů se letos zapojilo do Jihlavské okresní ligy mladých hasičů. Naše děti skončily na druhém místě! (více…)

Pohár starostky obce Střítež 2015

I letos vyrazila naše družstva do vedlejší vesnice, aby si zasoutěžila o Pohár starostky obce. Soutěžilo družstvo Mužů i družstvo našich žen. (více…)

Velký úspěch žen na Poháru SDH Polná 2015

Pohárová soutěž v Polné se konala 6. června na Městském stadionu. (více…)

Pohár SDH Polná 2014

Foto z pohárové soutěže v Polné konané 7. června 2014. (více…)

Pohár starosty obce Kamenná 2015

I letos jsme se vydali na Žižkův kopec u Kamenné, pro nás velmi úspěšná soutěž. (více…)

O pohár starosty obce Dobronín 2015

V sobotu 30. května 2015 se na sportovišti u Návesního rybníka konala soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“. (více…)

Okrsková soutěž O pohár starosty obce Dobronín 2014

V sobotu 17. května 2014 se na sportovišti za Návesním rybníkem konala již tradiční soutěž družstev dobrovolných hasičů v požární sportu a zároveň okrsková soutěž okrsku Polná. (více…)

Podzimní úklid hasičárnyVybráno z celkem 17259 fotografií.

• VH okrsku Polná
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha.