Příspěvky se štítkem pomoc

Pomoc pro Elišku

Prosíme všechny naše společné kamarády o projevení solidarity. Andrea Dopitová vyhlašuje sbírku víček na Elinku, na pomoc se zákeřnou nemocí. (více…)

Brožurka „Vaše cesty k bezpečí, aneb chytré blondýnky radí…“

Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje vydal brožurku s užitečnými radami, jak čelit nepříjemným nebo i nebezpečným událostem, které Vás v běžném životě mohou potkat. Stáhnout   Obsah brožurky vychází z našeho informačního projektu „Vaše cesty k bezpečí“ a obsahuje všechna témata, která jsme v rámci tohoto projektu… (více…)

I my vyrážíme na pomoc povodněmi postiženým obyvatelům

Ani nás záplavy neminuly bez povšimnutí, a proto neleníme a vyrážíme na pomoc. V dnešních odpoledních hodinách se ve složení – Jiří Bárta, Jan Ganzwohl, Jana Henzelová, Renata Kunstová, Lenka Neufingerová, Ondřej Neufinger, Jan Šmíd – přesuneme na místo zasažené povodní… (přesné působiště… (více…)

POVODNĚ 2010 – JAK PŘISPĚT (aktualizace 18. 8.)

Sever Čech poničily rozsáhlé záplavy. Voda o víkendu opět vyplavila domy a zahrady. Počasí se má v tomto týdnu konečně umoudřit, škody jsou však obrovské. Neziskové organizace, záchranné složky i řada dobrovolníků pomáhá s vysoušením, úklidem a psychosociální pomocí postiženým přímo na místě. (více…)

Čerti v hasičárně 2011Vybráno z celkem 17001 fotografií.

• Slavnostní otevření nové hasičské zbrojnice
      So 25. Listopad 2017, 14:00
    • VVH SDH Dobronín