Příspěvky se štítkem požár

Dobronínští hasiči mají za sebou první výjezd z nové zbrojnice

V sobotu 25. listopadu byly slavnostně otevřeny brány hasičské zbrojnice v Dobroníně. První ostrý výjezd jednotky sboru dobronínských dobrovolných hasičů na sebe nenechal dlouho čekat. V pondělí 11. prosince před osmou hodinou ráno vyjela jednotka k ohlášenému požáru rodinného domu ve Stříteži. (více…)

Požár pole za sebou nezanechal žádnou škodu

V pondělí 7. srpna 2017 v 19.05 hodin přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o požáru pole za Dobronínem ve směru na Ždírec. (více…)

Devatenáct dobronínských požárů

Spuštění sirény svolávající dobronínské dobrovolné hasiče a pár minut poté už houkání hasičských aut. Smutný obrázek toho, co se v naší obci děje každý rok a na co už „bohužel“ začínáme být téměř zvyklí. Od roku 2010 do posledního březnového dne roku 2017 hořelo totiž v Dobroníně už devatenáctkrát! Celková majetková škoda vzniklá požáry se vyšplhala na částku 6,4… (více…)

Shořel bývalý hostinec Na Tahu, na místě zasahovali hasiči z pěti jednotek

V neděli 5. března v 11.17 hod. přijala operátorka tísňové linky 112 hlášení o požáru bývalého hostince Na Tahu na ulici Štocká. (více…)

Požár – truhlářská dílna 14.2.2016

KOPIS vyslalo jednotku do ulice Polenská k požáru truhlářské dílny. (více…)

Výbuch plynové lahve v bytovém domě

Zraněním dvou dospělých osob a dítěte skončil v sobotu krátce před polednem požár v bytě v bytovém domě na ulici Nad Valchou v Dobroníně na Jihlavsku. U požáru zasahovali hasiči z pěti jednotek. Požár za sebou zanechal škodu v předběžné výši do jednoho milionu korun. (více…)

Požár tújí na hřbitově 21.7.2015

V úterý 21. července v 18.16 hodin byl ohlášen požár tújí na hřbitově. Přijely čtyři jednotky profesionálních i dobrovolných hasičů. (více…)

Požár – průmyslové, zemědělské objekty, sklady 6.6.2015

Ve sklárnách v Dobroníně v sobotu v podvečer hořelo, požár někdo úmyslně založil. (více…)

Přednáška „Prevence kriminality a požárovosti“ po druhé

Ve středu 15. května se již v pořadí po druhé konala přednáška na téma „Prevence kriminality a požárovosti“. Pod záštitou obce ji pro občany společně připravili profesionální a dobrovolná hasiči a policisté. (více…)

Požár – lesní, polní porost, tráva 7.4.2015

Požár stohu slámy v Polné (více…)

Požár – lesní, polní porost, tráva 25.1.2015

Požár suroviny na výrobu pelet po druhé. (více…)

Přednáška prevence kriminality a požárovosti

Ve středu 22. října se v zasedací místnosti Obecního úřadu Dobronín konala přednáška na téma prevence kriminality a požárovosti. Pod záštitou obce ji pro občany připravili profesionální hasiči, policisté, ale také místní jednotka sboru dobrovolných hasičů. (více…)

Požár – nízké budovy 13.10.2014

KOPIS vyslalo jednotku do ulice Jarní k požáru budovy mateřské školy (více…)

Mateřskou školku prověřil fiktivní požár

Na dvě desítky hasičů se dnes dopoledne zapojily do taktického cvičení, jehož námětem byl požár v Mateřské školce v Dobroníně na Jihlavsku. Podle plánovaného scénáře začalo v klubovně hořet od závady na varné konvici. (více…)

Požár – lesní, polní porost, tráva 1.7.2014

KOPIS vyslalo jednotku na požár lesa v areálu vojenského útvaru 30m od muničního skladu. (více…)

Pohár starosty obce Střítež 2014Vybráno z celkem 17259 fotografií.

• VH okrsku Polná
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha.