Příspěvky se štítkem pozvánka

Pozvánka na Hasičský bál okrsku

Sbory dobrovolných hasičů okrsku Polná zvou na 17. hasičský bál v Brzkově. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 3. července. (více…)

Pozvánka na soutěž O pohár starosty obce Dobronín 2016

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 28. května 2016 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Pozvánka na soutěž s RC modely

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen pořádají pro děti „Soutěž s RC modely“ Kde: sál KD Dobronín Kdy: 14. 11. 2015 od 14:00 hod. Soutěžit se bude v kategoriích: veteráni, speciály, závodní auta a ostatní Pokud nebudete mít vlastní vozidlo na dálkové ovládání tak nevadí, rádi Vám… (více…)

Přednáška „Prevence kriminality a požárovosti“ po druhé

Ve středu 15. května se již v pořadí po druhé konala přednáška na téma „Prevence kriminality a požárovosti“. Pod záštitou obce ji pro občany společně připravili profesionální a dobrovolná hasiči a policisté. (více…)

Pozvánka na soutěž O pohár starosty obce Dobronín 2015

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 30. května 2015 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Pozvánka na přednášku „Prevence kriminality a požárovosti“ 2015

Obec Dobronín, SDH Dobronín, HZS Kraje Vysočina a Krajské ředitelství policie kraje Vysočina srdečně zvou na besedu. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2015

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen, ZO KSČM Dobronín Vás srdečně zvou 30. dubna 2015 na Pálení čarodějnic. (více…)

Pozvánka na přednášku „Prevence kriminality a požárovosti“

Obec Dobronín, Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina, Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, JSDH Dobronín srdečně zvou občany obce. (více…)

Pozvánka na sraz hasičských automobilů PyroCar 2014

Již počtvrté se bude v Přibyslavi konat setkání požárních automobilů, jejich řidičů, strojníků a osádek. (více…)

Pozvánka na Pohádkový les

Prožijte kouzelný den v pohádce plný soutěží, zábavných úkolů a překvapení s bohatým kulturním programem pro malé i větší děti. (více…)

Pozvánka na okrskovou soutěž O pohár starosty obce Dobronín

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“ a zároveň okrskovou soutěž okrsku Polná, která se bude konat 17. května 2014 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Pozvánka na Hasičský bál 2014

Sbory dobrovolných hasičů okrsku Polná zvou na 14. hasičský bál v Brzkově. (více…)

Pozvánka na soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“ 2013

Pozvánka na 11. ročník hasičské soutěže „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 18. května 2013 na dětském hřišti na návsi. (více…)

Pozvánka na Lampionový průvod

Pozvánka na tradiční lampionový průvod zakončen u zapálené vatry ohňostrojem. (více…)

Silné bouřky

platí od úterý 30.5.2017 15.00 do úterý 30.5.2017 22.00

Ze západní do střední Evropy bude postupovat studená fronta. Před ní k nám vrcholí příliv velmi teplého vzduchu od jihozápadu.
    V jihozápadním proudění vystoupí teploty vzduchu v úterý v nižších a středních polohách Čech nad 30 °C, v pondělí místy i v západní polovině Čech. Současně je extrémně podprůměrný stav celkového množství ozonu, a tím vysoký UV index. Na studené frontě očekáváme v úterý odpoledne a večer ojediněle i silné bouřky, zejména v Čechách, s výskytem krupobití, nárazového větru a přívalovými srážkami s úhrny kolem 35 mm.
    Doporučení k eliminaci přehřátí a dehydratace organismu s možným poškozením zdraví:
    Omezit tělesnou zátěž a nepobývat na přímém slunci v poledních a odpoledních hodinách.
    Nenechávat děti, ale i zvířata, na přímém slunci, zejména ve stojících automobilech.
    Zvýšit konzumaci neslazených nealkoholických nápojů bez kofeinu, přednostně neperlivých, které je vhodné kombinovat s minerálními vodami.
    Při pobytu na přímém slunci používat ochranné prostředky (krémy s vysokým UV filtrem, sluneční brýle, pokrývku hlavy).
    Věnovat zvýšenou pozornost malým dětem, nemocným a starším občanům.
    Doporučení ke zmírnění následků silných bouřek:
    Přívalový déšť může ojediněle vést k zatopení níže položených míst, sklepů apod.
    Dbát na bezpečnost zejména s ohledem na nebezpečí úrazu větrem uvolněnými předměty, pádem ulomených větví apod. a zásahu bleskem.
    Vývoj a postup bouřek lze sledovat na výstupech z meteorologických radarů zobrazených na stránkách ČHMÚ www.chmi.cz nebo v aplikaci chytrého telefonu, tabletu, apod.

Jarní brigáda v hasičárně IIVybráno z celkem 16934 fotografií.

• Putovní pohár SDH Polná (+ Putovní Ježek)
      So 3. Červen 2017, 13:00 (za 4 dnů a 14:03 hod.)
    • Okresní liga MH: Polná
      Ne 4. Červen 2017, 10:00 (za 5 dnů a 11:03 hod.)
    • Pohár starostky města Brtnice
      So 10. Červen 2017, (za 11 dnů a 01:03 hod.)
    • Pohár starostky obce Střítež a Memoriál Karla Vébra
      So 10. Červen 2017, 12:00 (za 11 dnů a 13:03 hod.)
    • Okresní liga MH: Brtnice
      Ne 11. Červen 2017, 10:00 (za 12 dnů a 11:03 hod.)
    • Memoriál J. Sýkory a J. Coufala, Smrčná
      So 17. Červen 2017, (za 18 dnů a 01:03 hod.)
    • Noční soutěž MH, Nevcehle
      So 17. Červen 2017, 18:00 (za 18 dnů a 19:03 hod.)
    • Pohár starosty obce Ždírec
      So 24. Červen 2017, 13:00 (za 25 dnů a 14:03 hod.)
    • Noční pohár Dobroutov
      So 24. Červen 2017, 20:00 (za 25 dnů a 21:03 hod.)
    • Okresní liga MH: Stará Říše
      Ne 25. Červen 2017, 10:00 (za 26 dnů a 11:03 hod.)