Příspěvky se štítkem převis

Zima zaměstnala zásahovou jednotku

Letošní dlouhá a tuhá zima zaměstnala i jednotku sboru dobrovolných hasičů naší obce. V prvních dvou měsících letošního roku zasahovali hasiči v souvislosti se sněhem u devíti událostí. Jednalo se o odstraňování nebezpečné námrazy a sněhu  z budov veřejného zájmu a všude tam, kde hrozilo nebezpečí z prodlení – tj. byla naplněna zákonná podmínka, že byl či mohl by být ohrožen lidský život, zdraví či majetek. Na odklízení… (více…)

Sníh na domě v ulici Na Praze

24. února 2010 byli hasiči povoláni k odstranění převisů na bytovém domě na ulici Na Praze. Průzkumem však zjistili, že vlastními prostředky nejsou schopni tento zásah zvládnout. Led v okapu zabránil v odtékaní vody a došlo k následnému protečení do sítě elektrické energie. Cestou KOPIS HZS kV byla na místo události povolána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Polná s plošinou. (více…)

Sněhový převis na budově Mateřské školy

Sněhový převis na budově Mateřské školy si vyžádal zásah hasičů dne 15. února 2010 v odpoledních hodinách. (více…)

Brigáda na dřevoVybráno z celkem 17259 fotografií.

• VVH SDH Dobronín
      So 1. Prosinec 2018, 18:00