Příspěvky se štítkem průvod

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2019

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2018

SDH Dobronín, JSDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen a ZO KSČM Dobronín Vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic. (více…)

Foto: Pálení čarodějnic 2016

Pálení čarodějnic, které proběhlo na hřišti u Návesního rybníka s ukázkou zásahu Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2017

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen a ZO KSČM Dobronín vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2016

Pálení čarodějnic 2015

Déšť a chladné počasí provázely letošní poslední dubnový den a nepříjemně ovlivnily tradiční pálení čarodějnic. To již podruhé proběhlo na hřišti za Návesním rybníkem a za jeho pořádáním stáli hasiči, obec, Klub žen a ZO KSČM. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2015

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen, ZO KSČM Dobronín Vás srdečně zvou 30. dubna 2015 na Pálení čarodějnic. (více…)

Pálení čarodějnic 2014

Večer 30. dubna patří tradici pálení čarodějnic a vítání jara. Letos poprvé se tento svátek slavil v Dobroníně na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen, ZO KSČM Dobronín srdečně zvou 30. dubna 2014 na PÁLENÍ ČARODĚJNIC. (více…)

Lampionový průvod 2013

I letos jsme spolu s místní organizací KSČM a podporou obce organizovali Lampionový průvod. (více…)

Pozvánka na Lampionový průvod

Pozvánka na tradiční lampionový průvod zakončen u zapálené vatry ohňostrojem. (více…)

Lampiónový průvod 2012

Foto a video z tradičního Lampiónového průvodu Dobronínem s maskami, pálením vatry a ohňostrojem. (více…)

Pozvánka na lampiónový průvod

Místní organizace KSČM a Sbor dobrovolných hasičů s podporou obce Dobronín zvou děti s maskami a veřejnost na lampiónový průvod obcí zakončený u vatry na škvárovém hřišti TJ Jiskra a ohňostrojem. (více…)

Foto: Lampioňák 2011

Lampionový průvod s maskami zakončený pálením vatry a ohňostrojem. (více…)

Foto: Příprava vatry a Lampiónový průvod 2010

Příprava, zapálení a požární dozor u vatry. Lampiónový průvod s rejem masek a ohňostroj k 65. výročí osvobození. (více…)

Nebezpečí požárů

platí od středy 24.4.2019 11.00 do čtvrtka 11.11.9999 23.30

Tato výstraha nahrazuje rušenou výstrahu (č.46). Upřesňuje platnost varování před nebezpečím vzniku požárů.
    Kolem hluboké tlakové níže nad východním Atlantikem k nám bude proudit teplý vzduch od jihu. Jeho příliv ukončí zvlněná studená fronta, která v pátek začne přecházet od západu přes naše území. Za ní k nám začne proudit studený a vlhký vzduch od západu.
    V důsledku přetrvávajícího suchého a teplého počasí bude v příštích dnech pokračovat nebezpečí vzniku požárů. V Čechách v souvislosti se srážkami a ochlazením je platnost nebezpečí vzniku požárů do noci na sobotu.
    Doporučení k vyvarování se aktivit, které by mohly vyvolat požár:
    V přírodě a zejména v lesích nerozdělávat oheň, nevypalovat trávu, neodhazovat cigaretové nedopalky na zem, nepoužívat přenosné vařiče a jiné zdroje otevřeného ohně.
    Řídit se místními vyhláškami a zákazy, které v případech sucha a nebezpečí vzniku požárů mohou být vydány.

• Čarodějnice
      Út 30. Duben 2019, 17:00
    • Schůze výboru
      Čt 2. Květen 2019, 18:00
    • Putovní Ježek, Kamenice
      So 4. Květen 2019, 13:00
    • Soustředění MH, Rohozná
      St 8. Květen 2019, 10:00
    • Okrsková soutěž v PS, Brzkov
      So 11. Květen 2019, 10:00
    • Putovní Ježek, Panská Lhota
      Ne 12. Květen 2019, 13:00
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha. V naší obci organizovaná Sborem dobrovolných hasičů.
    • Hra Plamen, Meziříčko (Okresní kolo MH)
      So 18. Květen 2019, 08:00
    • Putovní Ježek, Krahulov