Příspěvky se štítkem RC model

Pozvánka na 3. ročník Závodů RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín ve spolupráci s obcí Dobronín Vás srdečně zvou na 3. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Pozvánka na Závody RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín Vás srdečně zvou na 2. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Soutěž s RC modely naplnila sál kulturního domu

V sobotu 14. listopadu se poprvé v sále Kulturního domu uskutečnila soutěž s RC modely. (více…)

Pozvánka na soutěž s RC modely

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen pořádají pro děti „Soutěž s RC modely“ Kde: sál KD Dobronín Kdy: 14. 11. 2015 od 14:00 hod. Soutěžit se bude v kategoriích: veteráni, speciály, závodní auta a ostatní Pokud nebudete mít vlastní vozidlo na dálkové ovládání tak nevadí, rádi Vám jej na místě půjčíme. (více…)

Nácvik na Hasičský víceboj ve StřítežiVybráno z celkem 17259 fotografií.

• VH okrsku Polná
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha.