Příspěvky se štítkem siréna

Devatenáct dobronínských požárů

Spuštění sirény svolávající dobronínské dobrovolné hasiče a pár minut poté už houkání hasičských aut. Smutný obrázek toho, co se v naší obci děje každý rok a na co už „bohužel“ začínáme být téměř zvyklí. Od roku 2010 do posledního březnového dne roku 2017 hořelo totiž v Dobroníně už devatenáctkrát! Celková majetková škoda vzniklá požáry se vyšplhala na částku 6,4… (více…)

PyroCar 2014

Konec prázdnin patřil v Přibyslavi největšímu setkání požárních automobilů, jejich řidičů, strojníků a osádek. K vidění bylo nepřeberné množství hasičské techniky, prezentací firem a doprovodných akcí jako např. ukázka práce integrovaného záchranného systému. (více…)

Pozvánka na sraz hasičských automobilů PyroCar 2014

Již počtvrté se bude v Přibyslavi konat setkání požárních automobilů, jejich řidičů, strojníků a osádek. (více…)

Pá 3. Leden 2020, 19:30
    • Jubilejní 20. hasičský bál okrsku Polná
      So 8. Únor 2020, 20:00
      Tradiční ples našeho okrskového sdružení hasičů, začátek ve 20 hod v KD Brzkov.
      St 13. Květen 2020,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha. V naší obci organizovaná Sborem dobrovolných hasičů.