Příspěvky se štítkem Závod požárnické všestrannosti

Nová směrnice hry Plamen

Od 1. září 2016 platí nová směrnice hry Plamen vydaná Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. (více…)

Jarní soustředění mladých hasičů na Seči 2015

Jednadvacet dětí a osm dospělých vyrazilo ve čtvrtek 7. května odpoledne na jarní soustředění na Seč. (více…)

Video: Závod požárnické všestrannosti Stará Říše 2013

Video ze závodu požárnické všestrannosti ve Staré Říši, který se konal 5. října 2013. (více…)

Kalendář soutěží Okresní ligy mladých hasičů pro rok 2014

Termíny soutěží pro mladé hasiče. (více…)

Závod požárnické všestrannosti v Kamenici

V sobotu 6. října proběhl v Kamenici u Jihlavy Závod požárnické všestrannosti. Naši mladí hasiči běželi ve dvou hlídkách. První hlídka si doběhla pro 1. místo a druhá pro 13. místo. (více…)

Listování kronikou mladých hasičů – rok 2011

Přepis kroniky našich mladých hasičů – mladších žáků. Rok 2011. (více…)

Nábor mladých hasičů

HASIČ. Každý si zajisté pod tímto pojmem představí silného a statečného muže, který nasazuje svůj život pro druhé. Nemusí to však být pravidlem. Hasičem či hasičkou se můžou stát i děti. Naši mladí hasiči se zúčastňují pohárových soutěží v požárním sportu, Okresní ligy mladých hasičů a hry Plamen. Hra Plamen je rozdělena do podzimního kola „Závod požárnické všestrannosti“ a do jarního… (více…)

Plamen 2011–2012 – Závod požárnické všestrannosti – Vysoké Studnice

8. žíjen 2011 – Závod nezačíná zrovna nejlépe, prší a je docela chladno. Ještě že máme startovní číslo 2. Odložili jsme deštníky a po malém zdržení na startu konečně vyrážíme. S dnešním časem i s počtem trestných bodů jsme spokojeni. Vůbec jsme nečekali, že můžeme skončit pátí. Členové hlídky: velitel Michaela Navrátilová, Vojtěch Mitkov, Michal Bárta, Petr Mitkov, Michal Svoboda. Výsledný čas… (více…)

Příprava na Závod požárnické všestrannosti

22. září 2011 – Příprava na závod požárnické všestrannosti je v plném proudu. Letos je vidět, že většina si pamatuje hodně z minulého ročníku, a tak některé disciplíny si stačí jen zopakovat a upřesnit. Přesto nic nepodceňujeme a chceme nový ročník hry Plamen začít co nejlépe. (více…)

Závod požárnické všestrannosti, Nová Říše 2010

3. říjen 2010 – Závodu jsme se zúčastnili s jediným družstvem a naším cílem bylo dokončit soutěž jako tým. A to se nám podařilo. Všichni naši závodníci doběhli společně a ti co měli více sil, pomáhali těm vyčerpaným. V prováděných disciplínách máme pro příští závody co dohánět a zlepšovat. A určitě budeme. Členové družstva: velitel Michal Bárta, Michaela Navrátilová, Petr Mitkov, Vojtěch Pytlík,… (více…)

Příprava dětí na Závod požárnické všestrannosti

Dnešním dnem končíme s přípravou na Závod požárnické všestrannosti. Věnovali jsme se jí poslední měsíc každý trénink. Střelba ze vzduchovky, uzly, šplh po laně, zdravověda a topografie. Snad jsme se všechno naučili co nejlépe a na závodech to zhodnotíme. (více…)

Foto: Závod požárnické všestrannosti – Hra Plamen, Dobronín

4. říjen 2008 – Závod požárnické všestrannosti mladých hasičů se konal v Dobroníně na škvárovém fotbalovém hřišti a okolí. (více…)

Praktický výcvik - dálková doprava vody 30.3.2014Vybráno z celkem 17259 fotografií.

• Setkání hasičů seniorů, Brzkov
      Čt 18. Říjen 2018, 16:00
      Svozový autobus bude stavět v Dobroníně v 15.00 hodin u KD.
    • Soutěž s RC modely
      So 3. Listopad 2018, 15:00