Příspěvky se štítkem Závod požárnické všestrannosti

Nová směrnice hry Plamen

Od 1. září 2016 platí nová směrnice hry Plamen vydaná Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. (více…)

Jarní soustředění mladých hasičů na Seči 2015

Jednadvacet dětí a osm dospělých vyrazilo ve čtvrtek 7. května odpoledne na jarní soustředění na Seč. (více…)

Video: Závod požárnické všestrannosti Stará Říše 2013

Video ze závodu požárnické všestrannosti ve Staré Říši, který se konal 5. října 2013. (více…)

Kalendář soutěží Okresní ligy mladých hasičů pro rok 2014

Termíny soutěží pro mladé hasiče. (více…)

Závod požárnické všestrannosti v Kamenici

V sobotu 6. října proběhl v Kamenici u Jihlavy Závod požárnické všestrannosti. Naši mladí hasiči běželi ve dvou hlídkách. První hlídka si doběhla pro 1. místo a druhá pro 13. místo. (více…)

Listování kronikou mladých hasičů – rok 2011

Přepis kroniky našich mladých hasičů – mladších žáků. Rok 2011. (více…)

Nábor mladých hasičů

HASIČ. Každý si zajisté pod tímto pojmem představí silného a statečného muže, který nasazuje svůj život pro druhé. Nemusí to však být pravidlem. Hasičem či hasičkou se můžou stát i děti. Naši mladí hasiči se zúčastňují pohárových soutěží v požárním sportu, Okresní ligy mladých hasičů a hry Plamen. Hra Plamen je rozdělena do podzimního kola „Závod požárnické všestrannosti“ a do jarního… (více…)

Plamen 2011–2012 – Závod požárnické všestrannosti – Vysoké Studnice

8. žíjen 2011 – Závod nezačíná zrovna nejlépe, prší a je docela chladno. Ještě že máme startovní číslo 2. Odložili jsme deštníky a po malém zdržení na startu konečně vyrážíme. S dnešním časem i s počtem trestných bodů jsme spokojeni. Vůbec jsme nečekali, že můžeme skončit pátí. Členové hlídky: velitel Michaela Navrátilová, Vojtěch Mitkov, Michal Bárta, Petr Mitkov, Michal Svoboda. Výsledný čas… (více…)

Příprava na Závod požárnické všestrannosti

22. září 2011 – Příprava na závod požárnické všestrannosti je v plném proudu. Letos je vidět, že většina si pamatuje hodně z minulého ročníku, a tak některé disciplíny si stačí jen zopakovat a upřesnit. Přesto nic nepodceňujeme a chceme nový ročník hry Plamen začít co nejlépe. (více…)

Závod požárnické všestrannosti, Nová Říše 2010

3. říjen 2010 – Závodu jsme se zúčastnili s jediným družstvem a naším cílem bylo dokončit soutěž jako tým. A to se nám podařilo. Všichni naši závodníci doběhli společně a ti co měli více sil, pomáhali těm vyčerpaným. V prováděných disciplínách máme pro příští závody co dohánět a zlepšovat. A určitě budeme. Členové družstva: velitel Michal Bárta, Michaela Navrátilová, Petr Mitkov, Vojtěch Pytlík,… (více…)

Příprava dětí na Závod požárnické všestrannosti

Dnešním dnem končíme s přípravou na Závod požárnické všestrannosti. Věnovali jsme se jí poslední měsíc každý trénink. Střelba ze vzduchovky, uzly, šplh po laně, zdravověda a topografie. Snad jsme se všechno naučili co nejlépe a na závodech to zhodnotíme. (více…)

Foto: Závod požárnické všestrannosti – Hra Plamen, Dobronín

4. říjen 2008 – Závod požárnické všestrannosti mladých hasičů se konal v Dobroníně na škvárovém fotbalovém hřišti a okolí. (více…)

Nová sněhová pokrývka

platí od úterý 11.12.2018 11.30 do středy 12.12.2018 8.00 pro okresy Havl. Brod, Jihlava, Pelhřimov, Žďár n/S od 500 m n. m.

Náledí

platí od úterý 11.12.2018 19.00 do středy 12.12.2018 9.00 do 600 m n. m.

Kolem tlakové níže nad Polskem proudí na naše území studený a vlhký vzduch od severozápadu.
    Od středních poloh se budou vyskytovat sněhové srážky, které budou intenzivnější na Českomoravské vrchovině a na horách na severozápadě, severu a severovýchodě ČR. Předpokládá se, že v uvedených oblastech napadne do středečního (12. 12.) rána 5 až 15 cm, na horách místy i kolem 20 cm. V nižších a středních polohách se bude od dnešního (úterý 11. 12.) večera do zítřejšího rána místy tvořit náledí a zmrazky. Jejich tvorba se předpokládá i v dalších dnech.
    Doporučení ke zmírnění následků jevů:
    Lokálně se bude vytvářet náledí nebo zmrazky. Vozovky a chodníky budou místy kluzké, řidiči a chodci by měli věnovat zvýšenou pozornost místním podmínkám.
    Při cestování sledovat dopravní zpravodajství a jezdit velmi opatrně.
    Doporučuje se zimní výbava, při cestách do hor i sněhové řetězy, nutné jsou zimní pneumatiky s dostatečnou výškou vzorku.
    Na horách sledovat informace Horské služby (http://www.horskasluzba.cz) a dodržovat jejich pokyny.
    V případě mokrého sněhu dochází i ke škodám na lesním porostu a polomům.

Avie po opravě...Vybráno z celkem 17259 fotografií.

• VH okrsku Polná
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha.