Příspěvky se štítkem děti

Pozvánka na Závody RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín Vás srdečně zvou na 2. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2017

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen a ZO KSČM Dobronín vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic. (více…)

Putovní pohár starosty obce Dobronín vybojovalo družstvo z Hrbova

V sobotu 28. května se konala na sportovišti u Návesního rybníka již tradiční soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“. Soutěžní družstva poměřila své síly ve štafetách a v požárních útocích. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2016

Četli jsme dětem

Náš sbor se zapojil do projektu „Hasiči čtou dětem“, a tak jsme na kroužku mladých hasičů četli dětem pohádky. (více…)

Soutěž s RC modely naplnila sál kulturního domu

V sobotu 14. listopadu se poprvé v sále Kulturního domu uskutečnila soutěž s RC modely. (více…)

Jihlavská okresní liga mladých hasičů 2015

Jedenadvacet týmů mladých hasičů se letos zapojilo do Jihlavské okresní ligy mladých hasičů. Naše děti skončily na druhém místě! (více…)

Dětský den pro mateřskou školku 2015

Již tradičně pořádáme společně s Autoklubem Dobronín dětský den pro předškoláky z Mateřské školy. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2015

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen, ZO KSČM Dobronín Vás srdečně zvou 30. dubna 2015 na Pálení čarodějnic. (více…)

Program Mladý Hasič

Program Mladý Hasič pro výuku a testaci odborných znalostí mladých hasičů. (více…)

Mateřskou školku prověřil fiktivní požár

Na dvě desítky hasičů se dnes dopoledne zapojily do taktického cvičení, jehož námětem byl požár v Mateřské školce v Dobroníně na Jihlavsku. Podle plánovaného scénáře začalo v klubovně hořet od závady na varné konvici. (více…)

Sbor dobronínských dobrovolných hasičů

Víte, proč hasiči v obci fungují? Jaký je rozdíl mezi sborem dobrovolných hasičů a jednotkou sboru? Tušíte, že v obci je ve své podstatě nejvyšším hasičem starosta obce? (více…)

Pozvánka na Pohádkový les

Prožijte kouzelný den v pohádce plný soutěží, zábavných úkolů a překvapení s bohatým kulturním programem pro malé i větší děti. (více…)

Pozvánka na Lampionový průvod

Pozvánka na tradiční lampionový průvod zakončen u zapálené vatry ohňostrojem. (více…)

Dětský karneval 2013

V sobotu 16. března se v Kulturním domě konal Dětský karneval pořádaný Okresní radou mládeže OSH Jihlava a naším sborem. Děti v kostýmech oblíbených pohádkových či filmových postav čekalo mnoho soutěží o ceny, vyhodnocovaly se i nejlepší masky. Celou akci, kterou si děti a i dospěláci náramně užily, moderoval… (více…)