Příspěvky se štítkem Kulturní dům

Pozvánka na 4. ročník Závodů RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín ve spolupráci s obcí Dobronín vás srdečně zvou na 4. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Pozvánka na 3. ročník Závodů RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín ve spolupráci s obcí Dobronín Vás srdečně zvou na 3. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Pozvánka na Závody RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín Vás srdečně zvou na 2. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Podzimní grilování s mladými hasiči

V sychravých a ošklivých dnech není opravdu co dělat… snad jen pořádně si nacpat bříška. Přišla tedy řada na opékání špekáčků. (více…)

David Pik navštívil mladé hasiče

Ve čtvrtek za námi přijel David Pik. Děti se tak nejenom dozvěděly, jak se točí reportáže, ale i spoustu zajímavostí z Davidova soukromí. (více…)

Mladí hasiči byli historicky poprvé na výroční schůzi

Na prosincové výroční schůzi Sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín byli historicky poprvé i mladí hasiči. (více…)

Soutěž s RC modely naplnila sál kulturního domu

V sobotu 14. listopadu se poprvé v sále Kulturního domu uskutečnila soutěž s RC modely. (více…)

Pozvánka na soutěž s RC modely

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen pořádají pro děti „Soutěž s RC modely“ Kde: sál KD Dobronín Kdy: 14. 11. 2015 od 14:00 hod. Soutěžit se bude v kategoriích: veteráni, speciály, závodní auta a ostatní Pokud nebudete mít vlastní vozidlo na dálkové ovládání tak nevadí, rádi Vám jej na místě půjčíme. (více…)

Setkání hasičů seniorů okrsku Polná 2015

Každoroční setkání hasičů seniorů se tentokrát konalo v Kulturním domě v Dobroníně. (více…)

Turnaj ve hře Pexeso

V sobotu 15. února se v sále Kulturního domu v Dobroníně konal druhý ročník turnaje ve hře pexeso. Naši mladý hasiči včetně vedoucích a rodičů usedli s úderem 9. h ranní ke stolům, kde dohromady bylo celkem 36 soutěžících. (více…)

Dětský karneval 2013

V sobotu 16. března se v Kulturním domě konal Dětský karneval pořádaný Okresní radou mládeže OSH Jihlava a naším sborem. Děti v kostýmech oblíbených pohádkových či filmových postav čekalo mnoho soutěží o ceny, vyhodnocovaly se i nejlepší masky. Celou akci, kterou si děti a i dospěláci náramně užily, moderoval úžasný Milan Řezníček. (více…)

Pozvánka na Dětský karneval

Okresní odborná rada mládeže SH ČMS Jihlava a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín zve všechny kolektivy mladých hasičů okresu Jihlava i všechny ostatní děti s rodiči na Dětský karneval. (více…)

Foto: 45. motoristický ples

Autoklub Dobronín společně s SDH Dobronín pořádali v pátek 10. února tradiční již 45. motoristický ples v Dobroníně… (více…)

• Brigáda na dřevo
      So 23. Listopad 2019, 08:00
    • VVH SDH Dobronín
      So 30. Listopad 2019, 18:00
      Pá 3. Leden 2020, 19:30
    • Jubilejní 20. hasičský bál okrsku Polná
      So 8. Únor 2020, 20:00
      Tradiční ples našeho okrskového sdružení hasičů, začátek ve 20 hod v KD Brzkov.
      St 13. Květen 2020,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha. V naší obci organizovaná Sborem dobrovolných hasičů.