Příspěvky se štítkem Kulturní dům

Pozvánka na Závody RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín Vás srdečně zvou na 2. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Podzimní grilování s mladými hasiči

V sychravých a ošklivých dnech není opravdu co dělat… snad jen pořádně si nacpat bříška. Přišla tedy řada na opékání špekáčků. (více…)

David Pik navštívil mladé hasiče

Ve čtvrtek za námi přijel David Pik. Děti se tak nejenom dozvěděly, jak se točí reportáže, ale i spoustu zajímavostí z Davidova soukromí. (více…)

Mladí hasiči byli historicky poprvé na výroční schůzi

Na prosincové výroční schůzi Sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín byli historicky poprvé i mladí hasiči. (více…)

Soutěž s RC modely naplnila sál kulturního domu

V sobotu 14. listopadu se poprvé v sále Kulturního domu uskutečnila soutěž s RC modely. (více…)

Pozvánka na soutěž s RC modely

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen pořádají pro děti „Soutěž s RC modely“ Kde: sál KD Dobronín Kdy: 14. 11. 2015 od 14:00 hod. Soutěžit se bude v kategoriích: veteráni, speciály, závodní auta a ostatní Pokud nebudete mít vlastní vozidlo na dálkové ovládání tak nevadí, rádi Vám… (více…)

Setkání hasičů seniorů okrsku Polná 2015

Každoroční setkání hasičů seniorů se tentokrát konalo v Kulturním domě v Dobroníně. (více…)

Turnaj ve hře Pexeso

V sobotu 15. února se v sále Kulturního domu v Dobroníně konal druhý ročník turnaje ve hře pexeso. Naši mladý hasiči včetně vedoucích a rodičů usedli s úderem 9. h ranní ke stolům, kde dohromady bylo celkem 36 soutěžících. (více…)

Dětský karneval 2013

V sobotu 16. března se v Kulturním domě konal Dětský karneval pořádaný Okresní radou mládeže OSH Jihlava a naším sborem. Děti v kostýmech oblíbených pohádkových či filmových postav čekalo mnoho soutěží o ceny, vyhodnocovaly se i nejlepší masky. Celou akci, kterou si děti a i dospěláci náramně užily, moderoval… (více…)

Pozvánka na Dětský karneval

Okresní odborná rada mládeže SH ČMS Jihlava a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín zve všechny kolektivy mladých hasičů okresu Jihlava i všechny ostatní děti s rodiči na Dětský karneval. (více…)

Foto: 45. motoristický ples

Autoklub Dobronín společně s SDH Dobronín pořádali v pátek 10. února tradiční již 45. motoristický ples v Dobroníně… (více…)

Náledí

platí od neděle 26.11.2017 1.00 do neděle 26.11.2017 9.00

Za studenou frontou k nám začne proudit studený vzduch od severozápadu.
    V průběhu noci na neděli 26.11 a v neděli ráno se bude v Čechách a na Českomoravské vrchovině při předpokládaných minimálních teplotách +2 až -2 °C na mokrém a prochlazeném povrchu vytvářet místy náledí. Plošně rozsáhlejší výskyt náledí očekáváme na Karlovarsku a na severozápadě Čech, především v oblasti Krušných hor, Slavkovského lesa a přilehlého okolí, kde dnes 25.11 trvaleji prší, stupeň nebezpečnosti jevu je v důsledku toho vyšší.
    Doporučení ke zmírnění následků jevů při výskytu náledí:
    v Čechách a na Českomoravské vrchovině se bude lokálně vytvářet náledí nebo zmrazky. Na západě a severozápadě Čech předpokládámě četné náledí.
    Vozovky a chodníky budou místy kluzké, řidiči a chodci by měli věnovat zvýšenou pozornost místním podmínkám.
    Omezit vycházení ven, při pohybu venku chodit velmi opatrně, starší nebo méně mobilní lidé by raději neměli vycházet.

Okresní kolo PS, BatelovVybráno z celkem 17001 fotografií.

• Slavnostní otevření nové hasičské zbrojnice
      So 25. Listopad 2017, 14:00
    • VVH SDH Dobronín