Příspěvky se štítkem Kulturní dům

Pozvánka na 3. ročník Závodů RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín ve spolupráci s obcí Dobronín Vás srdečně zvou na 3. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Pozvánka na Závody RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín Vás srdečně zvou na 2. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Podzimní grilování s mladými hasiči

V sychravých a ošklivých dnech není opravdu co dělat… snad jen pořádně si nacpat bříška. Přišla tedy řada na opékání špekáčků. (více…)

David Pik navštívil mladé hasiče

Ve čtvrtek za námi přijel David Pik. Děti se tak nejenom dozvěděly, jak se točí reportáže, ale i spoustu zajímavostí z Davidova soukromí. (více…)

Mladí hasiči byli historicky poprvé na výroční schůzi

Na prosincové výroční schůzi Sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín byli historicky poprvé i mladí hasiči. (více…)

Soutěž s RC modely naplnila sál kulturního domu

V sobotu 14. listopadu se poprvé v sále Kulturního domu uskutečnila soutěž s RC modely. (více…)

Pozvánka na soutěž s RC modely

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen pořádají pro děti „Soutěž s RC modely“ Kde: sál KD Dobronín Kdy: 14. 11. 2015 od 14:00 hod. Soutěžit se bude v kategoriích: veteráni, speciály, závodní auta a ostatní Pokud nebudete mít vlastní vozidlo na dálkové ovládání tak nevadí, rádi Vám jej na místě půjčíme. (více…)

Setkání hasičů seniorů okrsku Polná 2015

Každoroční setkání hasičů seniorů se tentokrát konalo v Kulturním domě v Dobroníně. (více…)

Turnaj ve hře Pexeso

V sobotu 15. února se v sále Kulturního domu v Dobroníně konal druhý ročník turnaje ve hře pexeso. Naši mladý hasiči včetně vedoucích a rodičů usedli s úderem 9. h ranní ke stolům, kde dohromady bylo celkem 36 soutěžících. (více…)

Dětský karneval 2013

V sobotu 16. března se v Kulturním domě konal Dětský karneval pořádaný Okresní radou mládeže OSH Jihlava a naším sborem. Děti v kostýmech oblíbených pohádkových či filmových postav čekalo mnoho soutěží o ceny, vyhodnocovaly se i nejlepší masky. Celou akci, kterou si děti a i dospěláci náramně užily, moderoval úžasný Milan Řezníček. (více…)

Pozvánka na Dětský karneval

Okresní odborná rada mládeže SH ČMS Jihlava a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín zve všechny kolektivy mladých hasičů okresu Jihlava i všechny ostatní děti s rodiči na Dětský karneval. (více…)

Foto: 45. motoristický ples

Autoklub Dobronín společně s SDH Dobronín pořádali v pátek 10. února tradiční již 45. motoristický ples v Dobroníně… (více…)

Čt 7. Březen 2019, 18:00
    • Schůze výboru okrsku, Nové Dvory
      Pá 22. Březen 2019, 19:30
    • Shromáždění starostů SDH
      So 30. Březen 2019, 08:30
      Čt 4. Duben 2019, 18:00
    • Setkání hasičů seniorů, Kamenná
      Pá 5. Duben 2019, 16:00
      Pořádá SDH Nové Dvory
    • Čarodějnice
      Út 30. Duben 2019, 17:00
      Čt 2. Květen 2019, 18:00
    • Soustředění MH, Rohozná
      St 8. Květen 2019, 10:00
    • Okrsková soutěž v PS, Brzkov
      So 11. Květen 2019, 10:00
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha. V naší obci organizovaná Sborem dobrovolných hasičů.