Příspěvky se štítkem Návesní rybník

Druhý ročník Apaluchy

V sobotu 1. července pořádal Sbor dobrovolných hasičů Dobronín společně s Klubem dobronínských žen již druhý ročník odpoledne pro chlapy a děti „Apalucha“. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2017

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července. (více…)

Foto: Pálení čarodějnic 2016

Pálení čarodějnic, které proběhlo na hřišti u Návesního rybníka s ukázkou zásahu Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2017

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen a ZO KSČM Dobronín vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic. (více…)

Apalucha přilákala nejenom tatínky s dětmi

V neděli 3. července se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnil první ročník akce s názvem Apalucha aneb Odpoledne pro chlapy a děti. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 3. července. (více…)

Putovní pohár starosty obce Dobronín vybojovalo družstvo z Hrbova

V sobotu 28. května se konala na sportovišti u Návesního rybníka již tradiční soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“. Soutěžní družstva poměřila své síly ve štafetách a v požárních útocích. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2016

Požár – truhlářská dílna 14.2.2016

KOPIS vyslalo jednotku do ulice Polenská k požáru truhlářské dílny. (více…)

O pohár starosty obce Dobronín 2015

V sobotu 30. května 2015 se na sportovišti u Návesního rybníka konala soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“. (více…)

Pálení čarodějnic 2015

Déšť a chladné počasí provázely letošní poslední dubnový den a nepříjemně ovlivnily tradiční pálení čarodějnic. To již podruhé proběhlo na hřišti za Návesním rybníkem a za jeho pořádáním stáli hasiči, obec, Klub žen a ZO KSČM. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2015

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen, ZO KSČM Dobronín Vás srdečně zvou 30. dubna 2015 na Pálení čarodějnic. (více…)

Praktický výcvik – práce ve vodě 20.7.2014

Výcvik absolvovali: Šmíd Jan, Bárta Jiří, Wastl Filip, Kourek Jiří, Jan Ganzwohl, Roman Caha (více…)

Pálení čarodějnic 2014

Večer 30. dubna patří tradici pálení čarodějnic a vítání jara. Letos poprvé se tento svátek slavil v Dobroníně na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Technická pomoc – vyprošťování předmětů 20.4.2014

Starosta obce vyslal jednotku do ulice Ždírecká k vyproštění kontejneru z požární nádrže. Vyproštění provedeno za použití lana. (více…)

Schůzky mladých hasičůVybráno z celkem 17001 fotografií.

• Slavnostní otevření nové hasičské zbrojnice
      So 25. Listopad 2017, 14:00
    • VVH SDH Dobronín