Příspěvky se štítkem Návesní rybník

Putovní pohár starosty obce Dobronín zůstává po letech doma

Již druhá v pořadí soutěž v této sezoně se konala na domácí půdě v Dobroníně Letos, 25. května, to byl již 16. ročník O pohár starosty obce. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2019

Apalucha aneb odpoledne pro chlapy a děti 2018

V neděli 1. července již potřetí pomyslně odstartovala dětem prázdniny akce s názvem Apalucha anebo odpoledne pro chlapy a děti. Na sportovišti u Návesního rybníka se do soutěžního klání zapojily na tři desítky dětí v doprovodu rodičů či prarodičů. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2018

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen, z.s., ve spolupráci s obcí Dobronín srdečně zvou na akci Apalucha aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července 2018. (více…)

O pohár starosty obce Dobronín 2018

V sobotu 5. května 2018 se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnila soutěž v požárním sportu „O pohár starosty obce Dobronín“. Do soutěžního klání se zapojili muži, ženy i děti. Úderem desáté hodiny dopolední se soutěžní družstva seřadila na slavnostním nástupu, kde je přivítal starosta obce Dobronín pan Ivan Sehnal. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2018

SDH Dobronín, JSDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen a ZO KSČM Dobronín Vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic. (více…)

Druhý ročník Apaluchy

V sobotu 1. července pořádal Sbor dobrovolných hasičů Dobronín společně s Klubem dobronínských žen již druhý ročník odpoledne pro chlapy a děti „Apalucha“. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2017

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července. (více…)

Foto: Pálení čarodějnic 2016

Pálení čarodějnic, které proběhlo na hřišti u Návesního rybníka s ukázkou zásahu Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2017

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen a ZO KSČM Dobronín vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic. (více…)

Apalucha přilákala nejenom tatínky s dětmi

V neděli 3. července se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnil první ročník akce s názvem Apalucha aneb Odpoledne pro chlapy a děti. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 3. července. (více…)

Putovní pohár starosty obce Dobronín vybojovalo družstvo z Hrbova

V sobotu 28. května se konala na sportovišti u Návesního rybníka již tradiční soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“. Soutěžní družstva poměřila své síly ve štafetách a v požárních útocích. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2016

Požár – truhlářská dílna 14.2.2016

KOPIS vyslalo jednotku do ulice Polenská k požáru truhlářské dílny. (více…)

• Brigáda na dřevo
      So 23. Listopad 2019, 08:00
    • VVH SDH Dobronín
      So 30. Listopad 2019, 18:00
      Pá 3. Leden 2020, 19:30
    • Jubilejní 20. hasičský bál okrsku Polná
      So 8. Únor 2020, 20:00
      Tradiční ples našeho okrskového sdružení hasičů, začátek ve 20 hod v KD Brzkov.
      St 13. Květen 2020,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha. V naší obci organizovaná Sborem dobrovolných hasičů.