Příspěvky se štítkem odpoledne

Druhý ročník Apaluchy

V sobotu 1. července pořádal Sbor dobrovolných hasičů Dobronín společně s Klubem dobronínských žen již druhý ročník odpoledne pro chlapy a děti „Apalucha“. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2017

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 3. července. (více…)

Ledovka

platí od čtvrtka 14.12.2017 0.00 do čtvrtka 14.12.2017 9.00

Přes naše území bude postupovat okluzní fronta dále k východu.
    Ve středu večer a v noci na čtvrtek 14. prosince bude od západu přibývat oblačnost se sněžením, které bude pod 1000 m, na severu a severozápadě pod 400 m přecházet v déšť, místy i mrznoucí s tvorbou ledovky, zejména na jihozápadě Čech, Českomoravské vrchovině a západě Moravy. V první polovině noci poklesnou teploty na +2 až -2 °C, během noci bude docházet k oteplování.
    Při postupu okluzní fronty k východu bude zesilovat v noci na čtvrtek 14. prosince jižní, postupně jihozápadní vítr na čerstvý 5 až 10 m/s, místy s nárazy 15 až 20 m/s (až 70 km/h) na horách až 30 m/s (110 km/h). Na severovýchodě bude postupně vítr až silný 8 až 12 m/s, místy s nárazy i v nižších polohách až 25 m/s (90 km/h), na horách až 35 m/s (125 km/h).
    Doporučení ke zmírnění následků jevů při tvorbě ledovky:
    Lokálně se při mrznoucím dešti očekává tvorba ledovky. Komunikace budou místy kluzké, řidiči a chodci by měli věnovat zvýšenou pozornost místním podmínkám.
    V případě jízdy autem sledovat dopravní zpravodajství.
    Doporučení ke zmírnění následků jevů při silném větru:
    Zajistit okna, dveře, odstranit nebo upevnit volně uložené předměty.
    Sledovat dopravní zpravodajství.
    Na horách omezit túry a nevydávat se zejména do hřebenových partií. Dodržovat pokyny Horské služby (http://www.horskasluzba.cz).

Velký úklid hasičárnyVybráno z celkem 17068 fotografií.

Pá 5. Leden 2018, 19:30
      So 3. Únor 2018, 20:00