Příspěvky se štítkem pálení

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2018

SDH Dobronín, JSDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen a ZO KSČM Dobronín Vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic. (více…)

Foto: Pálení čarodějnic 2016

Pálení čarodějnic, které proběhlo na hřišti u Návesního rybníka s ukázkou zásahu Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2017

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen a ZO KSČM Dobronín vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2016

Pálení čarodějnic 2015

Déšť a chladné počasí provázely letošní poslední dubnový den a nepříjemně ovlivnily tradiční pálení čarodějnic. To již podruhé proběhlo na hřišti za Návesním rybníkem a za jeho pořádáním stáli hasiči, obec, Klub žen a ZO KSČM. (více…)

Jak se chovat při pálení „čarodějnic“

Pálení vater, a to hlavně v lesních porostech a nebo v jejich těsné blízkosti je velmi nebezpečné. Obecně platí několik pravidel pro spalování hořlavin venku. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2015

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen, ZO KSČM Dobronín Vás srdečně zvou 30. dubna 2015 na Pálení čarodějnic. (více…)

Pálení čarodějnic 2014

Večer 30. dubna patří tradici pálení čarodějnic a vítání jara. Letos poprvé se tento svátek slavil v Dobroníně na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Před spalováním zahradního odpadu dejte přednost jeho uložení do kontejnerů

Krásné a slunečné počasí přímo vybízí k úklidu zahrádek. Raději než pálení odpadu ze zahrádky zvolte jednodušší cestu, a to jeho uložení do speciálních kontejnerů, které naše obec každoročně na jaře, ale také na podzim přistavuje. (více…)

Foto: Pálení chléva ve Ždírci

13. březen 2012 (více…)

Požár bytu v ulici ŠeříkováVybráno z celkem 17259 fotografií.

• VH okrsku Polná
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha.