Příspěvky se štítkem Přibyslav

PyroCar 2014

Konec prázdnin patřil v Přibyslavi největšímu setkání požárních automobilů, jejich řidičů, strojníků a osádek. K vidění bylo nepřeberné množství hasičské techniky, prezentací firem a doprovodných akcí jako např. ukázka práce integrovaného záchranného systému. (více…)

Pozvánka na sraz hasičských automobilů PyroCar 2014

Již počtvrté se bude v Přibyslavi konat setkání požárních automobilů, jejich řidičů, strojníků a osádek. (více…)

Zásahy hasičů v Dobroníně a okolí v roce 2012

Zásahy hasičů v Dobroníně a okolí v roce 2012 (více…)

Okrsková soutěž v Brzkově

Okrsková soutěž probíhala v Brzkově 19. května 2012 u příležitosti 105. výročí založení SDH Brzkov. Na druhé soutěži sezóny se nám moc nedařilo, přesto si alespoň děti pohár dovezly. (více…)

Požár lesa 29. dubna 2012

V neděli po 13. hod přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina hlášení o rozsáhlém požáru lesa mezi obcemi Kamenná a Dobronín na Jihlavsku. K požáru vyjelo sedm jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů. (více…)

Nábor mladých hasičů

HASIČ. Každý si zajisté pod tímto pojmem představí silného a statečného muže, který nasazuje svůj život pro druhé. Nemusí to však být pravidlem. Hasičem či hasičkou se můžou stát i děti. Naši mladí hasiči se zúčastňují pohárových soutěží v požárním sportu, Okresní ligy mladých hasičů a hry Plamen. Hra Plamen je rozdělena do podzimního kola „Závod požárnické všestrannosti“ a do jarního… (více…)

Požár tújí na hřbitově 21.7.2015Vybráno z celkem 17259 fotografií.

• VH okrsku Polná
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha.