Příspěvky se štítkem škola

Popadané stromy, domácnosti bez elektřiny a hasiči v akci

Řádění větru se nevyhnula ani naše obec a zaměstnala jednotku sboru dobrovolných hasičů, která v průběhu neděle 29. října 2017 zasahovala u deseti událostí. (více…)

Brigáda k obnově zeleně v obci

Ve středu 20. května jsme v rámci obnovy zeleně v obci, připravovali půdu před Základní školou k sázení nových stromků a keřů. Ruce k dílu přidali i mladí hasiči. (více…)

Pozvánka na Pohádkový les

Prožijte kouzelný den v pohádce plný soutěží, zábavných úkolů a překvapení s bohatým kulturním programem pro malé i větší děti. (více…)

Zásahy v roce 2011

Jednotka zasahovala koncem roku 2010 a v roce 2011 celkem u 28 událostí. Většina zásahů se týkala likvidace obtížného hmyzu tj. celkem 20krát, 3krát byla jednotka vyslána na spolupráci se složkami IZS při pátrání popohřešované osobě, 2krát prováděla odstraňování překážek z komunikace a jiných prostor – jednalo se o likvidace spadlých stromů. Jednou byla jednotka vyslána obecním úřadem na pročištění zanešeného koryta potoka… (více…)

Foto: Dětský den pro Mateřskou školu

1. červen 2011 – SDH Dobronín společně s Autoklubem Dobronín a Policií ČR připravili Dětský den pro děti z Mateřské školy Dobronín plný her a ukázek činnosti hasičů a Policie. (více…)

Zima zaměstnala zásahovou jednotku

Letošní dlouhá a tuhá zima zaměstnala i jednotku sboru dobrovolných hasičů naší obce. V prvních dvou měsících letošního roku zasahovali hasiči v souvislosti se sněhem u devíti událostí. Jednalo se o odstraňování nebezpečné námrazy a sněhu  z budov veřejného zájmu a všude tam, kde hrozilo nebezpečí z prodlení – tj. byla naplněna zákonná podmínka, že byl či mohl by být ohrožen lidský život, zdraví či majetek. Na odklízení… (více…)

Sněhový převis na budově Mateřské školy

Sněhový převis na budově Mateřské školy si vyžádal zásah hasičů dne 15. února 2010 v odpoledních hodinách. (více…)

Foto: Simulovaný požár ZŠ Dobronín

25. červen 2008 (více…)

Jihlavská liga MH – Nová Říše 2012Vybráno z celkem 17259 fotografií.

• Soutěž s RC modely
      So 3. Listopad 2018, 15:00