Příspěvky se štítkem škola

Brigáda k obnově zeleně v obci

Ve středu 20. května jsme v rámci obnovy zeleně v obci, připravovali půdu před Základní školou k sázení nových stromků a keřů. Ruce k dílu přidali i mladí hasiči. (více…)

Pozvánka na Pohádkový les

Prožijte kouzelný den v pohádce plný soutěží, zábavných úkolů a překvapení s bohatým kulturním programem pro malé i větší děti. (více…)

Zásahy v roce 2011

Jednotka zasahovala koncem roku 2010 a v roce 2011 celkem u 28 událostí. Většina zásahů se týkala likvidace obtížného hmyzu tj. celkem 20krát, 3krát byla jednotka vyslána na spolupráci se složkami IZS při pátrání popohřešované osobě, 2krát prováděla odstraňování překážek z komunikace a jiných prostor – jednalo… (více…)

Foto: Dětský den pro Mateřskou školu

1. červen 2011 – SDH Dobronín společně s Autoklubem Dobronín a Policií ČR připravili Dětský den pro děti z Mateřské školy Dobronín plný her a ukázek činnosti hasičů a Policie. (více…)

Zima zaměstnala zásahovou jednotku

Letošní dlouhá a tuhá zima zaměstnala i jednotku sboru dobrovolných hasičů naší obce. V prvních dvou měsících letošního roku zasahovali hasiči v souvislosti se sněhem u devíti událostí. Jednalo se o odstraňování nebezpečné námrazy a sněhu  z budov veřejného zájmu a všude tam, kde hrozilo nebezpečí z prodlení – tj. byla… (více…)

Sněhový převis na budově Mateřské školy

Sněhový převis na budově Mateřské školy si vyžádal zásah hasičů dne 15. února 2010 v odpoledních hodinách. (více…)

Foto: Simulovaný požár ZŠ Dobronín

25. červen 2008 (více…)