Příspěvky se štítkem sníh

Pozvánka na „Dobronínské autoklouzání“ – ZRUŠENO!

Autoklub Dobronín a SDH Dobronín společně pořádají „Dobronínské autoklouzání“. Všichni jsou srdečně zváni vyzkoušet si svoje řidičské umění na ledové ploše v sobotu 18. února 2012 od 9:00 hodin na fotbalovém škvárovém hřišti. Nezapomeňte si s sebou vzít svoje čtyřkolé miláčky. Závodit se bude v kategorii Muži i Ženy. Připraveny jsou ceny pro vítěze! ‎!!! PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ SE AKCE RUŠÍ !!!… (více…)

Zima zaměstnala zásahovou jednotku

Letošní dlouhá a tuhá zima zaměstnala i jednotku sboru dobrovolných hasičů naší obce. V prvních dvou měsících letošního roku zasahovali hasiči v souvislosti se sněhem u devíti událostí. Jednalo se o odstraňování nebezpečné námrazy a sněhu  z budov veřejného zájmu a všude tam, kde hrozilo nebezpečí z prodlení – tj. byla naplněna zákonná podmínka, že byl či mohl by být ohrožen lidský život, zdraví či majetek. Na odklízení… (více…)

Sníh na domě v ulici Na Praze