Příspěvky se štítkem soutěž

Pozvánka na 4. ročník Závodů RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín ve spolupráci s obcí Dobronín vás srdečně zvou na 4. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Putovní pohár starosty obce Dobronín zůstává po letech doma

Již druhá v pořadí soutěž v této sezoně se konala na domácí půdě v Dobroníně Letos, 25. května, to byl již 16. ročník O pohár starosty obce. (více…)

Historický úspěch mladých hasičů ve hře Plamen

DOKÁZALI TO! Starší družstvo mladých hasičů SDH Dobronín vyhrálo okresní kolo hry Plamen a postupují tak na kraj! (více…)

Pozvánka na 16. ročník soutěže O pohár starosty obce Dobronín

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 25. května 2019 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Pozvánka na 3. ročník Závodů RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín ve spolupráci s obcí Dobronín Vás srdečně zvou na 3. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Apalucha aneb odpoledne pro chlapy a děti 2018

V neděli 1. července již potřetí pomyslně odstartovala dětem prázdniny akce s názvem Apalucha anebo odpoledne pro chlapy a děti. Na sportovišti u Návesního rybníka se do soutěžního klání zapojily na tři desítky dětí v doprovodu rodičů či prarodičů. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2018

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen, z.s., ve spolupráci s obcí Dobronín srdečně zvou na akci Apalucha aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července 2018. (více…)

Pozvánka na 15. ročník soutěž O pohár starosty obce

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 5. května 2018 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Pozvánka na Závody RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín Vás srdečně zvou na 2. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Druhý ročník Apaluchy

V sobotu 1. července pořádal Sbor dobrovolných hasičů Dobronín společně s Klubem dobronínských žen již druhý ročník odpoledne pro chlapy a děti „Apalucha“. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2017

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července. (více…)

Foto: Pálení čarodějnic 2016

Pálení čarodějnic, které proběhlo na hřišti u Návesního rybníka s ukázkou zásahu Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín. (více…)

Apalucha přilákala nejenom tatínky s dětmi

V neděli 3. července se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnil první ročník akce s názvem Apalucha aneb Odpoledne pro chlapy a děti. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 3. července. (více…)

Pozvánka na soutěž O pohár starosty obce Dobronín 2016

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 28. května 2016 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

• Brigáda na dřevo
      So 23. Listopad 2019, 08:00
    • VVH SDH Dobronín
      So 30. Listopad 2019, 18:00
      Pá 3. Leden 2020, 19:30
    • Jubilejní 20. hasičský bál okrsku Polná
      So 8. Únor 2020, 20:00
      Tradiční ples našeho okrskového sdružení hasičů, začátek ve 20 hod v KD Brzkov.
      St 13. Květen 2020,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha. V naší obci organizovaná Sborem dobrovolných hasičů.