Příspěvky se štítkem soutěž

Pozvánka na 3. ročník Závodů RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín ve spolupráci s obcí Dobronín Vás srdečně zvou na 3. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Apalucha aneb odpoledne pro chlapy a děti 2018

V neděli 1. července již potřetí pomyslně odstartovala dětem prázdniny akce s názvem Apalucha anebo odpoledne pro chlapy a děti. Na sportovišti u Návesního rybníka se do soutěžního klání zapojily na tři desítky dětí v doprovodu rodičů či prarodičů. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2018

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen, z.s., ve spolupráci s obcí Dobronín srdečně zvou na akci Apalucha aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července 2018. (více…)

Pozvánka na 15. ročník soutěž O pohár starosty obce

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 5. května 2018 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Pozvánka na Závody RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín Vás srdečně zvou na 2. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Druhý ročník Apaluchy

V sobotu 1. července pořádal Sbor dobrovolných hasičů Dobronín společně s Klubem dobronínských žen již druhý ročník odpoledne pro chlapy a děti „Apalucha“. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2017

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července. (více…)

Foto: Pálení čarodějnic 2016

Pálení čarodějnic, které proběhlo na hřišti u Návesního rybníka s ukázkou zásahu Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín. (více…)

Apalucha přilákala nejenom tatínky s dětmi

V neděli 3. července se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnil první ročník akce s názvem Apalucha aneb Odpoledne pro chlapy a děti. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 3. července. (více…)

Pozvánka na soutěž O pohár starosty obce Dobronín 2016

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 28. května 2016 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Výsledky soutěží

Výsledky soutěží a umístění družstev SDH Dobronín za roky 2016–2020. Kompletní výsledky ke stažení. (více…)

Soutěž s RC modely naplnila sál kulturního domu

V sobotu 14. listopadu se poprvé v sále Kulturního domu uskutečnila soutěž s RC modely. (více…)

Pozvánka na soutěž s RC modely

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen pořádají pro děti „Soutěž s RC modely“ Kde: sál KD Dobronín Kdy: 14. 11. 2015 od 14:00 hod. Soutěžit se bude v kategoriích: veteráni, speciály, závodní auta a ostatní Pokud nebudete mít vlastní vozidlo na dálkové ovládání tak nevadí, rádi Vám jej na místě půjčíme. (více…)

Jihlavská okresní liga mladých hasičů 2015

Jedenadvacet týmů mladých hasičů se letos zapojilo do Jihlavské okresní ligy mladých hasičů. Naše děti skončily na druhém místě! (více…)

Dvě 4. místa v Hasičském víceboji v JihlavěVybráno z celkem 17259 fotografií.

• VH okrsku Polná
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha.