Příspěvky se štítkem hasiči

HASIČI PRO OBEC – Volby do zastupitelstva obce 2018

Sdružení nezávislých kandidátů - HASIČI PRO OBEC se v předešlém volebním období podílelo na přípravě a realizaci potřebných projektů v obci. I v nadcházejícím volebním období bychom se chtěli podílet na realizaci nových projektů, které naši občané potřebují a hlavně využijí. (více…)

Devatenáct dobronínských požárů

Spuštění sirény svolávající dobronínské dobrovolné hasiče a pár minut poté už houkání hasičských aut. Smutný obrázek toho, co se v naší obci děje každý rok a na co už „bohužel“ začínáme být téměř zvyklí. Od roku 2010 do posledního březnového dne roku 2017 hořelo totiž v Dobroníně už devatenáctkrát! Celková majetková škoda vzniklá požáry se vyšplhala na částku 6,4… (více…)

Hasiči pro obec

Volební program sdružení nezávislých kandidátů „Hasiči pro obec“ pro volby do zastupitelstev obcí 2014. (více…)

Nábor mladých hasičů

HASIČ. Každý si zajisté pod tímto pojmem představí silného a statečného muže, který nasazuje svůj život pro druhé. Nemusí to však být pravidlem. Hasičem či hasičkou se můžou stát i děti. Naši mladí hasiči se zúčastňují pohárových soutěží v požárním sportu, Okresní ligy mladých hasičů a hry Plamen. Hra Plamen je rozdělena do podzimního kola „Závod požárnické všestrannosti“ a do jarního… (více…)

Odkazy na nadřazené subjekty, okolní sbory a užitečné informace. (více…)

Taktické cvičení v BrzkověVybráno z celkem 17259 fotografií.

• Setkání hasičů seniorů, Brzkov
      Čt 18. Říjen 2018, 16:00
      Svozový autobus bude stavět v Dobroníně v 15.00 hodin u KD.
    • Soutěž s RC modely
      So 3. Listopad 2018, 15:00