Příspěvky se štítkem hasiči

Devatenáct dobronínských požárů

Spuštění sirény svolávající dobronínské dobrovolné hasiče a pár minut poté už houkání hasičských aut. Smutný obrázek toho, co se v naší obci děje každý rok a na co už „bohužel“ začínáme být téměř zvyklí. Od roku 2010 do posledního březnového dne roku 2017… (více…)

Hasiči pro obec

Volební program sdružení nezávislých kandidátů „Hasiči pro obec“ pro volby do zastupitelstev obcí 2014. (více…)

Nábor mladých hasičů

HASIČ. Každý si zajisté pod tímto pojmem představí silného a statečného muže, který nasazuje svůj život pro druhé. Nemusí to však být pravidlem. Hasičem či hasičkou se můžou stát i děti. Naši mladí hasiči se zúčastňují pohárových soutěží v požárním sportu, Okresní ligy mladých… (více…)

Odkazy na nadřazené subjekty, okolní sbory a užitečné informace. (více…)

Ledovka

platí od čtvrtka 14.12.2017 0.00 do čtvrtka 14.12.2017 9.00

Přes naše území bude postupovat okluzní fronta dále k východu.
    Ve středu večer a v noci na čtvrtek 14. prosince bude od západu přibývat oblačnost se sněžením, které bude pod 1000 m, na severu a severozápadě pod 400 m přecházet v déšť, místy i mrznoucí s tvorbou ledovky, zejména na jihozápadě Čech, Českomoravské vrchovině a západě Moravy. V první polovině noci poklesnou teploty na +2 až -2 °C, během noci bude docházet k oteplování.
    Při postupu okluzní fronty k východu bude zesilovat v noci na čtvrtek 14. prosince jižní, postupně jihozápadní vítr na čerstvý 5 až 10 m/s, místy s nárazy 15 až 20 m/s (až 70 km/h) na horách až 30 m/s (110 km/h). Na severovýchodě bude postupně vítr až silný 8 až 12 m/s, místy s nárazy i v nižších polohách až 25 m/s (90 km/h), na horách až 35 m/s (125 km/h).
    Doporučení ke zmírnění následků jevů při tvorbě ledovky:
    Lokálně se při mrznoucím dešti očekává tvorba ledovky. Komunikace budou místy kluzké, řidiči a chodci by měli věnovat zvýšenou pozornost místním podmínkám.
    V případě jízdy autem sledovat dopravní zpravodajství.
    Doporučení ke zmírnění následků jevů při silném větru:
    Zajistit okna, dveře, odstranit nebo upevnit volně uložené předměty.
    Sledovat dopravní zpravodajství.
    Na horách omezit túry a nevydávat se zejména do hřebenových partií. Dodržovat pokyny Horské služby (http://www.horskasluzba.cz).

Čištění okapů na tělocvičně (5. dubna 2009)Vybráno z celkem 17068 fotografií.

Pá 5. Leden 2018, 19:30
      So 3. Únor 2018, 20:00